Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hosszú távon (2év+) szoptató...

XStefix kérdése:

Hosszú távon (2év+) szoptató anyukák, a szoptatás befejezése után mikorra és mennyivel nőtt meg/vissza a melletek?

Figyelt kérdés

Én jelenleg már a régi méretemnél is kisebb vagyok és még néhány hónapig szeretnék szoptatni. De reménykedek, hogy legalább az eredetit újra elérhetem egyszer..

Tudom, hogy idő, amíg az eltűnő mirigyszövet helyére visszanő az izomszövet - nade mennyire? Mik a tapasztalataitok?


2010. jún. 1. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de a mirigy állomány nem igazán nő vissza. Én több barátnőmnek is láttam a mellét szoptatás előtt és szoptatás befejezése után évekkel, és hát mindenkinek kisebb és "üresebb" lett. már fél év szoptatástól is..
2010. jún. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Még sosem láttam olyat, hogy valakinek nőtt volna bármennyit is a cicije szopi abbahagyása után :(

Legjobb esetben is nem csökkent a nagyság.

2010. jún. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!