Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van itt valaki, aki tojás és...

Van itt valaki, aki tojás és tejmentes diétát tart a baba hasfájása miatt? Milyen ételeket esztek?

Figyelt kérdés
Olyat esztek, ami nyomokban tejet és tojást tartalmazhat?
2017. dec. 12. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Akármit. Vagyis szinte akármit.. kókusztej, zabtejszin, kukoricakeményítő segítenek. Mondjuk tej tojás és szójamentes rakott krumpliról nem hallottam még, de sokmindent el lehet készíteni. Én rövid ideig szoptattam pótlás mellett, a nagyobb gyermekem ezekre allergiás, plusz paradicsom, citrusfélék. Egyrészt az egész család ugyanazt eszi, másrészt a kicsi hasfájása miatt fokozottan figyeltem én is szoptatás alatt. Bár tejre én magam is allergiás vagyok. Nyomokbanos terméket se, főleg ha a diéta elején vagy, nem árt szigorúra fogni. Aztán ha nem múlnak el a tünetek, akkor most nem lenne könnyű, csak a diéta nem szuper, vagy más (is) okoz gondot. Ezt senki se tudná megmondani de ne így legyen, múljon csak el minden! :)
2017. dec. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a tejes dolgokat kerültem három hónapos koráig.

Margarinból és sajtból ha ettem keveset akkor laktózmenteset. A kávéhoz pedig rizstejet ittam.

2017. dec. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy tudom a laktózmentes nem jó, növényi alapú kell, hogy legyen.
2017. dec. 12. 21:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Jól tudod, viszont pl a vénusz margarin is laktózmentesnek van adna, de a zöld kocka meg a legtöbb dobozos teljesen tejmentes.

Sajtot én inkább nem eszek, a violife-ot meg hasonlóakat nem tudom megenni.. de ízlések és pofonok, sokaknak ízlik.

Én egyébként kókusztejporral iszom a kávém.

1-es

2017. dec. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!