Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Növekedési ugrás lenne?

Növekedési ugrás lenne?

Figyelt kérdés
6 hetes a kisfiam. Kb.3 napja nagyon sìròs, nem lehet megnyugtatni, apja is ringatja, stb. kitartòa, de most a fürdés közben is sìrt, a hordozòkendőben kerek 20percig volt el. Igény szerint szoptatom de most azzal is meggyűlik a bajom, elengedi a mellem, néha eltolja kézzel, aztán pár mp múlva sírva követeli vissza. Éjjel jobb a helyzet, de napközben alig alszik, én meg enni se nagyon tudok, mert sír ha leteszem.
2017. dec. 20. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
6 hetesen van egy
2017. dec. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%
Nem kell sem ringatni, sem cipelni. Ha befejezte a szopit, tedd az ágyába, és két szopi között legyen legalább 2 óra hossza. Nem baj, ha sír egy kicsit. Így csak elrontod.
2017. dec. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Én tényleg nem vagyok rosszindulatú, de ha eltolja a melledet, aztán pár perc múlva megint hisztizik, akkor ne legyen szopi rögtön. Tanulja meg, hogy ha szeretne szopizni, és egyszer elkezdi, akkor fejezze is be rendesen.
2017. dec. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem cumizik, nem kap üvegből néha? Az okozhat zavart.

De amúgy növekedési ugrásnál teljesen egyértelmű, ha sír, mert éhes, nem jön elég tej, mosr fogja magának sok szopival termelni. Minél többet szoptatod, annál hamarabb beáll a tejmennyiség és túllesztek rajta.

Kettes hármason ledöbbentem.

2017. dec. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hármas te ugye úgy eszel, hogy ha nem sikerült eleget, ezért pár perc múlva ennél még, akkor inkább vársz 2-3 órát, mielőtt ennél? Tanuld meg, ha egyszer elkezdted, fehezd be rendesen... :D behalok... Főleg egy csecsemőnek, főleg növekedési ugráskor ezt tanítani. Áhh....
2017. dec. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!