Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 20 hónapos babátok cicizik...

20 hónapos babátok cicizik még? Babám 4-szer cicizik nap közben és éjszaka 2-szer.

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 12:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Már nem ciczik. Ezen
2010. jún. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyobbik fiam 23,5 hónapos koráig cicizett. Napközben 3x (reggel, ebéd után és este) éjjel pedig 1x. Nem tudom meddig tartott volna, ha közben nem kellett volna elkezdenem olyan gyógyszert szedni, ami mellett nem szoptathattam. :)
2010. jún. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,további jó napot nektek!
2010. jún. 4. 12:43
 4/14 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem elég furin néz ki mikor még cicizik egy ilyne nagy gyerek, pláne hogy még este is felkell azért és ráadásul 2x. Ez már csak megszokás, ideje lenne leszoktatni róla.
2010. jún. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Lehet fúri, de a fiam imádja,amikor eldöntöm hogy már nem adok neki akkor nem és kész,amúgy kint nem cicizik.
2010. jún. 4. 14:37
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

Rég nem szopizott már ennyi idősen.


Szerintem a nappali okés teljesen, de az éjszakaival vigyázz, mert körülöttem sokaknál ez pont hogy nem csökkent ekkora törpinél, hanem nőtt. Végül egy hosszúra nyúlt cumizásból állt nekik az éjszaka, 5-6 szoptatással. Kiborulás, kimerülés, veszekedés, sírás és végül drasztikus módszerekkel kellett végetvetni ennek :( Szóval szerintem az éjszakaival óvatosan :)

2010. jún. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot.
2010. jún. 5. 11:34
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
Az éjszakai szoptatás tényleg rossz, és nappal is sokknak tűnik akkor szoptatnak idáig ha nincs élelem. Előbb utóbb el kell szakadni ez inkább az anya szükséglete a gyereknek egészségesebb lenne a szilárd táplálék.
2010. jún. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Az én fiam eddig cicizett,de csak azért hagyta abba mert már akkor legalább félidős terhes voltam és nem ízlett neki az "új"ízű tejcsi!Igaz nálunk nem kellt fel éjjel,csak ritkán!Szerintem nincs ebben semmi "rossz"!inkább anyatej,mint boltitej,vagy drága tápszer!Szerintem előbb-utóbb magától le fog szokni róla!
2010. jún. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Szia4 Az én kislányom 21 hónapos és bizony napjában még 4-5- néha 6x is szopizik. Emellett mindent eszik már. Szóval egyáltalán nem azért szopik,mert nem kap enni. Éjszaka most már csak egyszer ébred, kb. 5-6 között, olyankor szopik egy keveset és alszik is vissza úgy 8-1/2 9-ig. Nekem a nagyok is sokáig (2 éves korukig) szopiztak, így nem fura egyáltalán,hogy a pici is igényli még. Ha mindkettőtöknek így jó, akkor nem érdemes leszoktatni, általában maguktól hagyják el (persze finom ráhatásnemárt, de fölösleges drasztikus megoldásokhoz folyamodni).
2010. jún. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!