Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tényleg nem lesz baja az...

Tényleg nem lesz baja az anyatejnek a 25fok alatti szobában 6-8óráig?

Figyelt kérdés
Eddig ami plusz lett betettem a hűtőbe és éjjel melegítve adtam neki. De most olvastam, hogy elvileg ennyi ideig nincs baja ha kint van szobahőmérsekleten. Éjjel nar csak 20-23fok van. Ki csinálta már így? Sajnos a család néhány tagjának nem tetszik,hogy éjjel lemegyek egy bogre vizet megmikrozni, ill ugye a tej is a hutoben van.
2018. jan. 8. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Szobahômérsékleten 1órát szabad tartani. A kórházban is est mondták és a védônô is. 6-8 óra alatt rengeteg baktérium elszaporodik benne, biztos, h nem adnám oda a gyereknek.
2018. jan. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat igen en is így gondolom, de olvastam pár helyen es kivancsiva tett. Kicsit egyszerubb lenne ejjel, de ha nincs tapasztalata senkinek akk en nem kiserletezek. Nem er annyit. Am ha ez nem igaz akk hogyan lehet ilyen hulyesegeket irni egy babas oldalra? Felhaborito.
2018. jan. 8. 18:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy pohár vizet sem iszok meg szívesen ha kint állt órákig szobahőmérsékleten, nemhogy anyatejet.

De próbáld ki és te kóstold meg, tuti romlott lesz

2018. jan. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De, lesz baja. Főleg a picinek, akivel megitatod. Úgy vélem, hogy a gyermeked egészsége ezerszer fontosabb, mint a beszólogatós "kedves" családtagok kényelme! Ne hagyd magad!
2018. jan. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
En is sejtettem, de babas oldalon olvastam, igy megkerdeztem. Kedves masodik, idd meg te...en csak kerdeztem.
2018. jan. 8. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!