Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kinek milyen élményt nyújt...

Kinek milyen élményt nyújt (ott) a szoptatás? Nekem nagyon érzékenyek a melleim, sokszor párom se érhet hozzá csak nagyon finoman, félek tőle?

Figyelt kérdés
Persze nem csak most várandósan, egész életemben érzékeny volt érintésre, jó van mikor nem, de az már felnőtt tartalom, szóval csak ilyen esetben nem érzékeny az se mindig van..:/
2018. jan. 9. 10:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%

Nekem mensi előtt már egy héttel fájnak és égnek a melleim.

A terhesség alatt szintén végig érzékenyek voltak,szoptatni egyszer próbáltam meg iszonyúan fájt,így inkább lefejem és megkapja üvegből :)

2018. jan. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

Terhesség és szoptatás előtt sosem volt érzékeny. Terhesség alatt azzá vált, a szoptatás pedig kínszenvedés volt, ha vissza mehetnék az időben, egy percig se szoptatnek. Azóta is szupererzekenyek, a ferjem hozzá sem érhet, plusz kiderult, hogy időközben mastopatia is kialakult...

De sosem lehet tudni, lehet hogy nálad pont fordítva lesz és megszünt az érzékenység

2018. jan. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Mindig is utáltam ha férfi nyúlt hozzá, nem jó érzés, a szoptatás viszont nem zavart.
2018. jan. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kellemes csodás volt. Sok rémtörténetet hallottam, köztük anyukámét is, de nekem nem fájt.

Szerintem ne izgulj, lehet olyan babád lesz, aki csak nyammog a cicin, kár előre stresszelni magad.

2018. jan. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

Ha már megkérdezetél:

nekem egy szörnyü élmény volt. Ha szoptatásra gondolok szó szerint rosszul érzem magamat. Sajna talána sikertelenség és az óriási fájdalom együttese ez az érzés... Az idegeskedés, a lelkileg kikészülés volt az elsö 3 hónapra jellemzö mind két gyereknél. Ès a folyamatos gyulladások...


Ha harmadik gyereket szülnék már egy picit sem szoptatnék.


De én minden elsö szülönek azt ajánlom, hogy mindenképpen probálja meg, tegyen meg mindent, de ha 3-4 hét után nem megy, akkor gondolkodjon el, hogy megéri-e még kikészítenie magát idegileg?

2018. jan. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Nekem fontos erogén zóna a mellbimbó, de szoptatás közben szinte semmit se érzek. :)

Eleinte volt probléma, kell szoknia a mellnek az ingert, meg kell tanulni neked és a babának is, hogy kell csinálni. Aztán onnantól kezdve gond nélkül mehet.

Növekedési ugrás során van, hogy egész nap rajtam lógott, de az se fájt.

Igazából helyes technika során a bimbóudvart éri inger, a mellbimbó csak úgy van a szájában, meg persze ott folyik. :) Olyan semleges érzés. Ami jó benne, az a baba közelsége.

Szex közben egyáltalán nem befolyásol semmit, hogy még szoptatok. Ugyanúgy élvezem, ha a férjem kényezteti. A mell maszírozása az, ami nem mindig esik jól. Úgyhogy azzal csak finoman próbálkozik.

A plusz egy méret neki kimondottan izgalmas. ;)

2018. jan. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Borzalmas! 4 hónap után fejeztem be, mikor 10 ml jött. A tápszer a világ legjobb találmánya! Utáltam a testem, a mellem amíg szoptattam.
2018. jan. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó vagyok. Azt az undorító savanyú tejszagot soha nem fogom elfelejteni.
2018. jan. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Sosem szerettem, ha a férjem birizgálja a mellem, túl érzékeny, inkább kellemetlen, pedig nem csinálja durván. Rettegtem a szoptatástól a sok hülye rémtörténet, meg emiatt az érzékenység miatt. Ehhez képest egyáltalán nem fáj, még csak nem is kellemetlen. Az első néhány szívást még jobban megérzem, de ahogy beindul a tejleadó reflex, helyreáll a béke és jóleső, meleg érzés van a mellemben. :)
2018. jan. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A lányom nyammogott rajta a fiam 15 perc alatt végez. Semmi fájdalmasat nem éreztem vsak akkor amikor elaludt rajza és álmában raharapott.

Úgy tudom, hogy ha fáj akkor rossz a technika. De persze embere válogatja.

2018. jan. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!