Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 22+4 hetes kismama vagyok,2....

22+4 hetes kismama vagyok,2. babát várjuk! A mellem semennyire nem fáj, a mellbimbóim egy kicsit érzékenyek! Volt valaki így?

Figyelt kérdés
Az első terhességem első pillanatától nagyon fájt, és duzzadt is volt, rengeteg tejem volt,2,5 éves korig cicizett is a kislányom, de még utána kb 1 évig volt még tejem! Most lehet nem lesz tejem, hogy nem fáj semennyire, nem duzzadt, épphogy kiemelkedik a mellbimbóm. Vagy ne aggódjak, lehet hogy ez után még beindul?

2016. márc. 12. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Semmi köze ahhoz, hogy most milyen érzések vannak a melleidben, vannak-e egyáltalán ahhoz, hogy mennyi tejed lesz. Sőt, minden terhesség más, tehát attól, mert az egyik terhességnél így volt, még nem jelenti azt, hogy a másiknál is így lesz.

Az, hogy most nem érzel semmilyen mellfájdalmat attól még ugyanúgy lehet sok tejed, de lehet, ha végig szenvednéd a mellfeszüléstől, mellfájdalomtól az egész terhességedet, akkor sem lenne sok tejed esetleg.

És ha netán nem lesz, akkor mi történik? Semmi. Szoptatsz, ameddig tudsz és kész.

De kár ezen már előre rágörcsölni.:)

2016. márc. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ennél a terhességnél egyszer sem volt érzékeny sem a mellem, sem a mellbimbóm. Nekem az eszembe se jutott, hogy most ne tudnék szoptatni! Nem hinném, hogy az a fájdalommal, érzékenységgel függne össze.

31 hetes

2016. márc. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!