Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás mellett szedett...

Szoptatás mellett szedett valaki Levoxa 500-at? Tapasztalatok kérhetnék?

Figyelt kérdés

Sajnos december eleje óta harmadjára gyullad be nagyon a torkom. Már szedtem két féle penicilin szarmazékú antibiotikumot, de újból begyulladt és hatalmasokra dagadtak a manduláim. Az orvos azt mondta, nem adhat az előzőkhöz hasonló antibiotikumot, mert nem használnak. A vége az lenne, hogy kórházban kötök ki.

Most Levoxa 500-at írt fel, de ez nem szedhető szoptatás alatt.

Köszönöm a válaszokat :)!


2018. jan. 10. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi a hatoanyaga ?
2018. jan. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Levofloxacin hatóanyagú. Sajnos nem tudok mit csinálni, nem kapok másik gyógyszert, hiába kértem. Állítólag nem hatna. Az érdekelne, hogy más anyukának volt - e szoptatás alatt tapasztalata ezzel a gyógyszerrel kapcsolatban. Fájt - e a baba hasa, elfogadta - e egyáltalán a tejet....
2018. jan. 11. 08:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Azta...hát nem mondanám,hogy gyenge hatóanyagú antibiotikumot kaptál.Én kórházban dolgozom,ezt a gyógyszert tartjuk a leghatásosabbnak kórház bacik ellen.Ha összeszedünk valamit,ezzel 2 nap alatt rendbevágjuk magunkat.Rettentően erős.Nem csodálom,hogy szoptatás mellett nem szedhető.Az orvos mit mondott a szoptatásra?
2018. jan. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!