Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Reggel, amíre felkelek tiszta...

Reggel, amíre felkelek tiszta tejes a lepedő, nincs erre valami megoldás?

Figyelt kérdés
Próbáltam aludni melltartóba és raktam bele betétet,de azzal is az volt a bajom,hogy kifolyt belőle,ha sokat mocorogtam éjjel,már raktam törölközöt is alám,de az is nagyon nedves volt meg kellemetlen érzés.
2008. okt. 26. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Akkor ezek szerint már megszültél, és szoptatsz is? Ha igen, akkor amikor 3-4 óránként szopizik a kicsi, akkor fejd ki a maradékot, és tegyél be új betétet. Jobb ötletem nincs.
2008. okt. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a fejés a megoldàs ha màr a melltarto betét ellenére is kifolyik.
2008. okt. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Én egy törölközőt raktam magam alá a cicimhez duplán hajtva, így nem kellett a lepedőt cserélni, csak a törölközőt. :) Ha a ruhám alá dugtam rongyot vagy textlipelust, persze, hogy "kiforogtam" magam belőle. :)
2008. okt. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyél sima babaágyba való gumilepedőt (Tescoban 700 Ft körül van), az nagyon vékony és puha, és azt rakd egy törölközővel magad alá éjszakára. Akkor csak a törölközőt kell majd cserélned, ahogy az előzőekben írták.
2008. okt. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!