Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatott babának hogy...

Szoptatott babának hogy adjátok be az eapumisan cseppet? Kiskanállal gondoltam, az lenne a kérdés hogy egyszerre a 25 csepp mehet, vagy több részletben evés közben?

Figyelt kérdés
2018. febr. 15. 09:38
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Kiskanállal beadtam, két részben, egy kis anyatejjel, hogy ismerős legyen az íze.
2018. febr. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Szopi előtt kiskanállal, egyben. Finom banános, a kislányom tök nagy élvezettel nyalogatja a kanálról. 😊
2018. febr. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2018. febr. 15. 09:59
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Én anno fecskendővwl adtam be.
2018. febr. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Kiskanállal egyszerre előtte Egyszer viszont tök véletlenül vettem észre, hogy 100mg helyett 30 mg-s volt így az adagolás más.Azután mindig figyeltem.

Nem tudtam, hogy kétféle létezik.

2018. febr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
Aki lepontozta a fecskendős válaszomat,megindokolná?Mennyivel jobb kiskanállal?
2018. febr. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is fecskendőt használtunk. Egyszerűbb volt,mint kanálra csepegtetni. Egyszerre több adag is belefért, így éjjel sem igényelt nagy procedúrát a beadása. (Az Infacolnak eleve van a kupakjában adagoló "fecskendő".)
2018. febr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Szimpatikus ez a fecskendős módszer! 😊
2018. febr. 15. 16:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyben, kiskanállal, már elsőre is szépen bevette kéthetes korában, és nagyon ízlett neki, amúgy tényleg finom :)
2018. febr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! 7-es válaszoló voltam. Tudom,hogy nem ezt kérdezted, de ha esetleg nem válik be az Espumisan, kipróbálhatod a BioGaia Protectis baby-t. Kicsit drágább, de csak napi 5 csepp kell,nem pedig minden étkezésnél. Probiotikumos, nekünk végül ez oldotta meg a hasfájást. Ezt viszont kannállal adtam be. Nekünk egy üveggel fogyott el. Hasfájás mentes napokat és jó babázást! :)
2018. febr. 17. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!