Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás abbahagyása (elválas...

Szoptatás abbahagyása (elválasztás) után kis kemény csomó oldalt, a mell felszínén. Valaki tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés
2 éves koráig szoptattam a kislányomat, nyáron választottam el, kb. 7 hónapja. Nemrég észrevettem a jobb mellemen oldalt, a bimbótól úgy 5 centire egy borsónyi, kemény csomót. Nem fáj, de kemény, és folyamatosan ott van, kívülről is látható a dudor. Iszonyatosan be vagyok parázva. Nyilván intézem már az ultrahangot, de addig is, gondoltam megkérdezem, esetleg nem tapasztalt valaki ilyet? Lehet egy elzáródott, vagy begyulladt tejcsatorna? Tejem már elapadt teljesen. Köszi, ha válaszoltok.
2018. febr. 23. 00:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Volt ilyenem,nem jelentett gondot,majd el is tűnt.A tejmirigy lesz elzáródva,de az jó hogy mész ultrahangra,amúgy se árt évente.
2018. febr. 23. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!