Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Menstruáció alatti nyűgösség...

Menstruáció alatti nyűgösség a babánál?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy más tapasztalt-e ilyet, de ezt már nem tudom véletlennek tekinteni.

Öt hónapja jött meg. Azóta minden menstruáció előtt pár nappal és az első 2-3 napon borzasztóan nyűgös a kisfiam. Lehet, hogy kicsit kevesebb ilyenkor a tej, de már eszik rendesen, tejen kívül szinte mindent. Most lesz egy éves.

Természetesen fogzik is. Azt hol jobban viseli, hol nehezebben. Egy olyan nap, mikor nekem mindjárt megjön, fogzik is, nagyon nehéz bírni vele. :(

Mit tehetek, hogy jobban viselje? Étkezéssel vagy bárhogy máshogy nem lehet befolyásolni, hogy a tejen keresztül ne viseljék meg a hormonok?



#Szoptatás menstruáció alatt
2018. márc. 2. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Pedig szerintem tekintsd véletlennek!
2018. márc. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk az nem lehet hogy ilyenkor irritálhatóbb vagy és azt érzi meg?
2018. márc. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Kislányom is ilyen! Amikor nyűgös és nehezebben cicizik, tudom hogy 1-2 napon belül megjön. A hormonok amik a tejjel neki is átmennek, plusz megváltozik a tej íze.
2018. márc. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A tej íze, a Te hormonjaid mind befolyásolják. Csinálj olyan programot vele ilyenkor, ami több időre leköti (szánkózás, baráti látogatás).
2018. márc. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez van, alig alig fogadja el a cicit ilyenkor, ill próbálkozik, de nekem ilyenkor sokkal lasabban indul meg a tejem és sokszor feladja idő előtt, ill nem szopik olyan elégedetten-ilyenkor adok neki gyümit vagy tejpépet és utána játszunk, sokszor összebújok vele(amúgy is, de ilyenkor még többször) és így valamivel jobb neki is nekem is :)
2018. márc. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!