Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kis golyószerű görcsök a...

Kis golyószerű görcsök a mellben tejmirigyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnap vettem észre,hogy a jobb mellemben kis golyószerű görcsök vannak,míg a másikban nem.


Kicsit ijesztő.. más is tapasztalt ilyet? Rendesen meg lehet fogni a kis golyókat. 😐

Egy hete szültem,szoptatok


2018. márc. 5. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Azok valóban a tejtől vannak, ha nagyon csomós a melled érdemes masszírozni, mert nagyon tud majd fájni.
2018. márc. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem volt ilyen jelenség, de az szerintem ér volt és más tünet is kísérte. Melegítésre elmúlt. Persze lehet tej, nem félrevezetni akarlak, csak ilyen is van. Neked állandóan ott vannak?
2018. márc. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves utolso igen mindig🤔
2018. márc. 6. 16:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor valóban lehet a tejtől. Előfordul, hogy a két mell nem egyformán termeli a tejet, és a jobb melledben több van. Esetleg tejcsatorna is elzáródhat. Próbáld óvatosan, körkörös mozdulatokkal masszírozni. Ne ijedj meg, még nagyon az elején vagy a szoptatásnak, javulni fog majd. Azért említsd meg a védőnőnek, főleg, ha fájna, biztos tud segíteni. Vagy, ha megnyugtatna, akkor egy nőgyógyásznak. Nem hiszem, hogy komoly dolog, de az se jó, ha stresszelsz miatta. Nagyon boldog babázós időszakot nektek!
2018. márc. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!