Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyatej fagyasztása ÜVEGBEN?

Anyatej fagyasztása ÜVEGBEN?

Figyelt kérdés

El sem tudok képzelni üveget a fagyasztóban, olvasztáskor nem reped szét?

Pedig itt ajánlják: [link]


Tapasztalatok?


2010. jún. 10. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szétrepedni csak akkor reped szét, ha teljesen televan és még le is van zárva. ha marad fölötte levegő, akkor nem nagyon reped.


de egyébként az Avent-nek vannak kifejezetten erre műanyag dobozai, mi azt használtuk, most meg kaját fagyasztunk le benne neki, meg abból etetjük kanállal. nem olcsó, de szerintem megéri. (meg ha Avent-es cumit használsz, akkor át sem kell töltögetni, mert a dobozra rá lehet tenni a cumit)

2010. jún. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem Avent cumit használunk. A poharak jónak tűnnek, csak elég drágák :(


Köszi!

2010. jún. 10. 09:18
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

tényleg nem olcsó.

azt tudom mondani, hogy mi az elején vettünk egy készlettel, most 5 hónapos a picilányom és egyiknek sincs semmi baja. még mindig rendesen zárnak, nincs rajtuk kopás stb.

2010. jún. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálok vaterázni :))
2010. jún. 10. 09:45
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a tejet műanyag 2 dl poharakba fagyasztottam le. tetejét alufóliáztam és arra írtam rá a dátumot!
2010. jún. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kifőzött befőttesüvegekben fagyasztottam eleinte, mielőtt beruháztam Avent poharakra. Az üveg sokkal jobb, mint a műanyag, mert belőle semmilyen anyag nem szivárog át az anyatejbe, ez garantált. Ha nem csavarod rá a tetőt, amíg meg nem fagy, csak lefolpackozod, akkor nem reped szét.
2010. jún. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Patikában lehet kapni 1 v 2 decis barna gyógyszeres üvegeket, azokat lehet főzni is és fagyasztani is. 30-40 ft egy darab. Én ilyenekben fagyasztottam le az anyatejet annak idején. Az aventes dobozok nagyon drágák szerintem is.
2010. jún. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 12. 05:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!