Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatti kevés vérzés...

Szoptatás alatti kevés vérzés normális?

Figyelt kérdés

Járt így már valaki, hogy a szoptatás alatt nagyon kevés, pecsételő vérzése volt? Múlt hónapban megjött tartott 2 napig , kevés volt. Ez volt szülés után 6 héttel. 30 napra rá ( legalább ez pontos volt), tegnap jött meg másodjára, de ez most nagyon kevés. A babámat szoptatom, de már nincs annyi tejem, mint 2 hónapja, kell neki a pótlás.

Köszönöm a válaszokat.


2018. márc. 22. 08:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a szülés után 6 héttel megjött, utána egyszer vagy kétszer, de azóta sem. Most 7 hónapos a babám. Szerintem szoptatás alatt sok minden normális, ami amúgy fura. Ez is. Esetleg csinálj terhességi tesztet, ha előfordulhat AZ...

A tejmennyiségről csak annyit, hogy nincsen olyan, hogy "kevés tej", olyan van, hogy kevés inger éri a cicit. Ha pótlást kap a pici, akkor csak egyre kevesebb lesz. Én a helyedbe sokat feküdnék vele és hagynám, hogy cicizzen, amennyit csak akar. (És ezt úgy mondom, hogy az első 10 napon a fiam tápszeres volt, aztán egy este elaludt pótlás nélkül. Azóta sem kapott.) Sok sikert! :)

29/L

2018. márc. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!