Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Sió őszilétől nem fog fájni a...

Sió őszilétől nem fog fájni a babám hasa?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 1 hónapos és 4 napos babámnak a kórházban fájt a hasa a rostostól mikor bent voltunk. Azóta nem iszom semmit csak alkoholmentes sört és vizet. Szerintetek ha most innám most is fájna neki?
2018. márc. 26. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ó bárcsak lehetne ezt így tudni. Én viszont 2-3 hónapig nem mertem kockáztatni. Utána már érettebb az emésztőrendszerük. Lehet 1 hónaposan se lett volna gond, csak én úgy voltam vele, inkább nem kísértem a sorsot.
2018. márc. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Biztos hogy fájna, nem bir valamit a babád hasa.

Ezekben nagyon sok a műanyag , az adalékanyag, az izfokozó, és a tartósitószer is.

2018. márc. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ensem tudom mitévő legyek. Tejem sincs annyira már este felé, viszont a korházban ezt ittam es azt hittem szét durran a mellem olyan sok tejem volt tőle
2018. márc. 26. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!