Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mással is előfordult hogy...

Mással is előfordult hogy minden ok nélkül elkezdett fájni a cicitek mintha szopizna a baba és beindulna a tejtermelés?

Figyelt kérdés
10 hónapos a babàm sosem fordult elő eddig ilyen. Ma kétszer is éreztem. Volt màr valakivel ilyen? Mitől lehet?
2016. júl. 5. 20:00
 1/8 Habaczeller Krisztin válasza:
45%
Nekem most ugyan ez van! Bár nekem 4 éves a fiam a nögyogyászom azt mondta hormon probléma. Hormon bogyot akart írni de inkább fogamzásgátlot írattam! Duplájára nöttek a melleim és fájnak :-(
2016. júl. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Habaczeller Krisztin válasza:
Nekem sem volt.még soha ilyen!!
2016. júl. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ohh sajnålom :( mi pedig kistesòt terveznénk. Màr kezdtem örülni hogy esetleg van bent valaki. De akkor azt mondod kedves vålaszló hogy nekem is gond lehet a hormonokkal inkåbb?
2016. júl. 5. 20:09
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugi.

Én 2,5 éve nem szoptattam már, nyomásra még mindig jött tej, és gyakran éreztem a tejadó reflexet is.

Nézettem prolaktin szintet, azt mondták minden ok. 7 hónap próbálkozás után össze is jött a kistesó.

2016. júl. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én úgy értelmeztem, hogy szoptatsz. Én is szoptatok már évek óta és előfordul hogy megindul a tej magától.


Aki nem szoptat, azzal nem tudom hogy mi a helyzet.

2016. júl. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hormonok. Lehet épp meg fog jönni vagy épp ovulálsz. Az én gyerekem már 4 éves elmúlt, több, mint 3 éve nem szoptatok, de időnként előfordul ilyen.
2016. júl. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én Babàm 4 hónapos, 3 órànként eszik. Amikor eljön az idő, mindig elkezd feszülni, fàjni és megindul a tejem. Volt màr olyan is, hogy elkezdett sírni és megindult a tej. Születése óta így van.

Mondjuk mostanàban egyre kevésbé, inkább akkor indul meg, amikor szopizik.

2016. júl. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De igen még szoptatok egy nap 3-szor. Igen mintha beindulna a tejleadó reflex. De nem indul meg a tej. Pàr napja puffadok nagyon. Folyton éhes vagyok mintha a petefészkem is fàjdogàlna. Akkor csak a hormonok szòrakoznak úgy làtszik.
2016. júl. 6. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!