Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elektromos mellszivóval...

Elektromos mellszivóval mennyi idő alatt mennyi tejet fejtek le?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 11. 08:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az szuper! Megkérdezhetem milyen mellszívót vettél?
2018. ápr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Horigen Tempo. Azota volt, hogy jobban megteltek a cicik, a 180 ml is lejön 7 perc alatt. :)

Éjszaka meg amikor nem kelt frl a kislányunk, az egyik cicire tettem a horigent, a masikra a medelat. Amig a horigen leszivta a 180 ml-t, addig a medela a masikbol csak 50-et.

Szerintem visszaviszem a medelat, meg garancias, hatha megis a motorjaval van valami.

2018. ápr. 15. 08:12
 13/14 A kérdező kommentje:

Amúgy pont itt olvastam egy kérdés alatt, hogy a horigentől állítólag könnyebben beindul a reflex.

Most mar arra vagyunk kíváncsi, hogy "egészséges-e" a medela, vagy valami lett vele és azért nem működik ennyire.

2018. ápr. 15. 08:16
 14/14 anonim ***** válasza:
Rengeteget. De miért nem szoptatsz abból is (költői kérdés). Én a védőnő tanàcsàra fejtem mellszívóval, éppen hogy annyira megszaporította, hogy rengeteg lett, attól aztàn feszült. (7-es: annyira lehet szaporítani mellszívóval, hogy a 3 hónapig inkubàtorban levő baba 100%-ban anyatejes lett.)
2018. ápr. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!