Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kevés tej szaporítására jobb...

Kevés tej szaporítására jobb az elektromos mellszívó?

Figyelt kérdés
Kevesebb lett a tejem, ezért próbálok többet fejni és szoptatások után is fejni, de ez nem mindig megy, mert lassú és nehéz a kézi mellszívóval fejni a gyerek mellett. Ilyenre megérné inkább elektromost vennem? Tapasztalatok?
2010. jún. 15. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:

nem tudom én a fejés soha nem értettem. Miért kell, hogy több tejem legyen mint amit a gyerek megiszik?

Soha nem fejtem, 3 gyereket szoptattam 1-1 évig.Mindíg annyi tejem volt amennyi kellett. Nem több és nem kevesebb.

2010. jún. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szoptasd meg sűrűbben a babát, nála nincs jobb mellszívó :)) Minél gyakrabban szopizik, annál több lesz a tejed. Én soha nem fejtem (az első heteket kivéve), inkább a babám igényei szerint szoptattam, így a fejlődési ugrásokat is gond nélkül átvészeltük fejés, tejszaporítók és pótlás nélkül.
2010. jún. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én fejem elektromos medelával.Nagyon szuper készülék.S annyi tejem lett,hogy még tejadó is lettem.

A kézitől nekem is nagyon fájt a kezem.

De az elektromos ég és föld!

Használtan is kapsz már 5000 ft körül.

2010. jún. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes venni, jobb azzal fejni, mint kézivel vagy kézzel. Nekem bevált.
2010. jún. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem megduplázta a tejem mennyiségét az Avent elektromosa.
2010. jún. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom egy elottem szolohoz, en kezivel kezdtem aztan 2 elektromos medelam is volt, az egyiket meg is tartottam, a masik hangos volt, de jok es segitettek!
2010. jún. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém nem tudott szopni, kénytelen voltam fejni, de egyre kevesebb lett, szerintem nem a mellszívótól függ, hanem hogy alapból van-e tej, vagy kevés, vagy nincs...
2010. jún. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!