Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Pocakfájós csecsemőnél (2...

Pocakfájós csecsemőnél (2 hetes) lehet az édeskömény teát adni?

Figyelt kérdés

Nem székrekedése van, hanem a gázok akarnak nehezen távozni és szegényem aludna, de nyögdécsel és nyom közbe s egyre gyakrabban :/

Tornáztatom a lábikóját a pocakjához meg büfiztetem (nem mindig büfizik)

Az édesköményen gondolkozom minden veterán és tapasztalt azt mondja, de egy negativ vélemény és meginog az ember...


2018. jún. 9. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbàlni. De van olyan, hogy még ront a helyzeten, mint nálunk a kicsinek a gripe water. És 1. gyerek után csodaként tartottam számon, annyira jó volt neki. Szóval ezeket nem lehet előre tudni.
2018. jún. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én magamon próbáltam ki először (hisz tejserkentő is), de olyan szélgörcsöt okozott, azt hittem újra szülök. Ezek után nem adtam neki.

Később hallottam más anyukától, aki adta, hogy csak ártott nekik.

A laktáz enzim hiánya is okozhat bélgázt, a colief segített is.

2018. jún. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kiprobáltuk mi is . ugyanis ha valami köményeset ettem nem volt gond viszont a tea már nem segitett . Colief jött be nekünk is .
2018. jún. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!