Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatástol kezdve megváltozo...

Szoptatástol kezdve megváltozott a mellbimbod mérete? Szoptatás befejeztével visszaállt az eredeti méretére?

Figyelt kérdés
Ugy értem,hogy szoptatáskor maga a mellbimbó megnövekszik az igénybevétel miatt, viszont a szoptatás befejeztével vissza"zsugorodik" a szoptatás/teherbeesés elötti méretére?
2018. jún. 11. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem változott.
2018. jún. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem változott. Szerencsére a mellem is alig, kemémy és formás maradt.

Viszont a bimbóm azóta nem.megy vissza. Mindig kint van, meredezik, mintha fáznék. Ez zavar, csak szivacsos melltartót hordhatok.

2018. jún. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Én így voltam. Sokkal nagyobb és keményebb lett szoptatás alatt. Azután visszaállt a régi formája. Sajnos a mellem már nem volt ilyen szerencsés. Egyébként sem voltak soha szép kerek hetyke melleim, most meg aztán...
2018. jún. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%
Már akkor összement a bimbóm, amikor apadni kezdett a tejem. Szoptatás befejeztével teljesen ugyanolyan volt, mint előtte. Szoptatás alatt pedig viccen kívül legalább négyszer akkora. Csak a bimbó, a bimbóudvar nem.
2018. jún. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!