Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Késői belövelés? Lehet még...

Késői belövelés? Lehet még ebből valami?

Figyelt kérdés
Szóval ma 1 hete hogy szültem. Sajnos egyetlen egy csepp tejem se volt .Semmi !! Gyötörtek a kórházba is ,próbáltunk mindent de egy csepp sem jött nulla .Movel pár éve volt egy komoly mell műtétem azt gondolták,hogy ott sérülhetett valami. Szomorúan de elfogadtam a helyzetet mici azonnal tápszeres lett. Gyönyörűen fejlődik be sem sárgult. Kiegyensúlyozott nagy baba. Ma viszont a semmiből kő kemény mellekkel ébredtem. Tele csomókkal. Rátettem kíváncsiságból a picit és 15-15 percet rajtahagytam. Mindkét mellemből jött pici sárga pár csepp tej. Aztán odaadtam neki a tápszert nyilván. Most szerintetek lehet ebből valami ??? Érdemes belekezdeni vagy már ne bolygassam ???? Létezik,hogy ilyen későn lovelt be a mellem ??? Étkezések előtt gondoltam ,hogy ratennem mellre aztan tápszer hátha alakul valami. Jart már így valamelyikőtök????

#szoptatás #tejbeloveles
2018. jún. 30. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Èn megpróbalnám mindenkèpp. Esetleg szoptatási tanácsadóval is, mert azért ez spéci eset.
2018. jún. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is császár után egy héttel indult be.

Eleinte tápszerrel pótoltam, aztán csak este, utána saját tejjel pótoltam estére, és végül azt se kérte. Kb. 2 hónap alatt jutottunk el ide, maratoni, néha éjjel-nappal szoptatás mellett.

18 hónapos, és még reggel-este szopizik, eszébe sincs leszokni.

2018. jún. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen én is így voltam, de egyszer cumi máskor cici, természetesen cumizavaros lett (fogalmam nem volt, hogy van ilyen), Mindenképp kérd ki tanàcsadó véleményét
2018. jún. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképp érdemes szoptatnod, viszont akkor a tápszert utána, ha szükséges ne cumisüvegből add, mert cumizavaros lesz a baba és nem fog szopizni. Svéd pohár, kis pohár, kanál, szoptanít a jó eszköz erre a célra.

Szoptatási tanácsadót keress fel mindenképp.

2018. jún. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp erőltetném! Ha már csak a tápszer árát nézed. Nem mindegy. Nyilván ha muszály akkor muszály.
2018. júl. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen beindult a tej !!! Bőven tudok fejni is szoptatás után!! Rengeteg lett 😍😍
2018. júl. 10. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!