Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kinél melyik szer használt...

Kinél melyik szer használt tejszaporításra?

Figyelt kérdés
Iszom a lactoherb teát de néha már a számból fordul ki, hamar ráuntam. Tegnap óta napi 1x iszom a lactomilt de az csak vitamin. Ma kipróbálom majd a urtica urenst. Amennyire az elején be volt indulva, 60-70mlket fejtem. Most meg olyan 30ml-t tudok 3 óránként. Egyenlőre még nem szoptathatok, kórházban vagyunk.
2018. júl. 20. 09:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Motherlove More Milk Plus
2018. júl. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Nekem is a motherlove milk plus vált be, rettentő szomjas leszel tőle annyi a mellékhatása, én vagy 3 litert megittam mellette, de nagyon sokat segített.
2018. júl. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%

Én teákat nem ittam,helyette Karamalzt vettem.Valamint a zöldség leves volt,ami nekem bevált és rengeteg folyadék.

3 éve hallottam egy számomra új dolgot nőgyógyásztól.Az energia italt.Kíváncsiságból az egyik szopi után megittam egyet.Még meg sem ittam szinte,el kezdett folyni a tejem.Nem tudom annak köszönhettem e. Többször nem kísérleteztem vele,mert volt tejem szerencsére.

2018. júl. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

3, elég beteg ajánlás az orvos részéről, amikor a koffeinfogyasztást mérsékelni kell szoptatás alatt.


A Karamalz jó volt nekem.

2018. júl. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Na megérkeztek a lepontozók, kívánom hogy ez legyen a legnagyobb örömötökl. :)
2018. júl. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A kórházban feküdt mellettem egy kismama, 36 hetesen meg kellett császározni, mert egy régi autóbalesetben eltört a medencecsontja, és csavarozták neki. Azt mondta az orvos, hogy már elég fejlett a baba, ne húzzák tovább. Hát, nem volt az. Az anyának alig volt teje, pár cseppnél több nem is jött neki. Ő mindent kipróbált, amit csak el tudsz képzelni, a teáktól a sörig, egy táskába alig fértek a fejőgépek. Semmivel nem sikerült neki többet termelni. Ebből én azt a tanulságot vontam le, hogy ez mind csak azért van, hogy legyen mit eladni nekünk. A napi 4 liter vizemen kívül nem is ittam semmit, és rengeteg tejem volt. Az ajándékba kapott vackokat ki sem próbáltam, repültek a kukába.

De miért nem szoptathatsz, egyébként?

2018. júl. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%

Az energiaitalra rá is van írva, hogy várandósan és szoptatás alatt nem ajánlott. Nem hiszem, hogy attól folyt a tej, inkább pont szoptatási idő volt. Nekem is szokott, mikor idő van, és a babám még nem ébredt fel.

A kérdésre válaszolva, én homeopátiát alkalmaztam fiam születésekor, de már nem emlékszem pontosan mi volt,mert ez 6 éve volt. Neten biztos megtalálod. Most nem kell szaporítanom, mert pont annyi van, mint amennyire lányomnak szüksége van, lehet kicsit több is.

2018. júl. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
7-es írtam,hogy szoptatás után ittam meg.Nem 3-4 órán át tartott,hogy megittam.Kb.30 perc volt.
2018. júl. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%
A szoptatás alatt nem azt jelenti, hogy konkrétan míg szoptatsz, hanem a szoptatási időszak alatt. Na mindegy, igyál energiaitalt, ami alapjában egészségtelen, és senkinek sem kellene innia. Ezt is nyugodtan lepontozhatod!
2018. júl. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%
Nem pontoztalak le.De értelmezd amit írtam.3 éve volt,és 1x kipróbáltam.
2018. júl. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!