Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan aki egy mártogatós...

Van olyan aki egy mártogatós terhes tesztet 2-szer használt el 2-3 nap különbséggel, és a második eredménye ugyanazzal a teszttel + lett?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre,tudok venni tesztet,csak kíváncsiságból csináltam meg és + lett.Ma veszek egy ugyanilyet,ami új,és összehasonlítom.

Tudom,hogy egyszer használatosak ezek a tesztek,de ha kíváncsi az ember lánya....:)


2009. nov. 13. 10:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
én kiprobáltam,de - lett,baba sincsen:-((((( kiváncsiságból
2009. nov. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Szia!


Pont ma reggel jártam igy!:)

Nem akarok még tesztelni, mert a sorozatok csalódások már idegbeteggé tesznek.Múlt hónapban is kiadtam tesztre vagy 7000 ft-ot.

Egy tizes erősségű tesztet próbáltam másodszor, csak kiváncsiságból, ami akkor teljesen - lett.Most pedig pozitiv.Gondolom ilyenkor már nem lehet erre alapozni, csak kiváncsi voltam.Holnap megyek és veszek tesztet,mert eléggé furán érzem magam.

2009. nov. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Ébn Vaterás teszteket vettem egy csomót, One Step típusút, annak darabja csak 100 forint, azzal könnyebb dobálózni.


A nemvárt előtt 2 nappal, 10 dpo-nál még negatív lett, szellemcsíkos. 12 dpo-nál halvány pozitív. Ekkor vérszemet kaptam, és egy hétig minden reggel teszteltem. Szépen erősödött a második csík. :-)


Fontosnak tartottam, hogy ne keverjem a teszteket, mert így megbízhatóbb eredményt kapok. Volt Gabriel és Lily tesztem is, de ezek most talomban vannak, a második babát várják. :-)

2009. nov. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy az "egyszerhasználatos" tesztek nevüket tényleg innen kapták. Már az is fals eredményt hoz, ha valaki pl. 20 percig lógatja benne a max. 10 perc helyett...Aki tesztelni szeretne, annak érdemesebb többet vennie egyszerre. Nem kell a legdrágább fajtákból vannak "csak" 400 ft-osok is. Abból 4 pl. 1600 , az még nem olyan nagy érvágás...
2009. nov. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Húúú e jó,akkor nem csak én vagyok így ezzel.:)

Én mára nem vátam,idáig semmi jele nincs ,hogy jönne:))))

Hétfőn tesztelek egy másikkal,de veszek délután egy ugyanilyet,mert most már kíváncsi vagyok:)

Babásodjunk!!!!

2009. nov. 13. 10:55
 6/29 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem milyen teszt volt ez? (2. válaszoló)
2009. nov. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
akinek + lett a másodikra használt,feltenné a képet a tesztről???????légyszike
2009. nov. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
2009. nov. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Én Kék csík nevezetű tesztet használtam,és pont úgy látszik rajta a 2-ik csík,mint a képen a legalsó,amit a feltettek.

Szerintetek lehetséges,hogy ez így terhesség legyen?

2009. nov. 13. 11:13
 10/29 anonim ***** válasza:
A halvány csík is csík. ha kettő csíkod van, akkor bizony terhes vagy. :-)
2009. nov. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!