Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért cicizne állandóan a...

Miért cicizne állandóan a fiam? 1 hetes múlt

Figyelt kérdés
A fiam ha ébren van akkor állandóan cicizne. Felkel és már sír a ciciért, nem is tudunk semmit csinálni mert akkor jön az ordítás, az apukájával jól elvan, de amikor én vagyok vele akkor csak a cici létezik másra nem nyugszik meg. Tejem az van bőven, van amikor bukik is vissza belőle. A cumit sokszor kiköpi. Szerintetek ez nagy baj? Én kezdek elkeseredni hogy valamit nem jól csinálok.

2018. okt. 19. 10:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Mindent jól csinálsz ilyenek a babák. Add neki sűrűn a cumit,és próbáld meg csak 2 óránként cicire rakni,és mérd mennyit evett,ha megfelelően akkor ne rakd rá,próbáld meg másként megnyugtatni,de ne azzal,hogy non stop ölben van,mert akkor meg letenni nem tudod.De amúgy kitartást,2-3 hónap és rendeződik majd.
2018. okt. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%

1 hetes!!!

Eddig benned volt, most meg kint van a világban , azt sem tudja mi az, ahol van, a közelségedre van szüksége, náluk a szopizás az nyugtatás is, ellentétben a műanyag porral amit a cumisüvegből isznak, az csak étkezésre jó, viszont a szoptatással, nyugtatja magát.

Mellesleg egy újszülöttnek cseresznye nagyságú a gyomra, tehát pár csepp tej elég bele és mivel az anyatej nagyon gyorsan megemésztődik ( ellentétben a műanyag porral) persze, hogy sűrűn kell neki. Pár hét és beáll, ne akard már most eltolni magadtól.

2018. okt. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert 1 hetes :) Nem csinálsz rosszul semmit, ez reflex, a cici nem csak kaja, hanem megnyugvás, anya közelsége stb. Továbbá ilyenkor állítja be magának a mennyiséget, hogy később is elég legyen (most még hormonok szabályozzák, de ez nem tart sokáig). Nem könnyű ezt az igényt kiszolgálni, tudom, egyszer már végigcsináltam én is a lányommal, de ha most kitartasz, gond nélkül fogsz tudni szoptatni hosszabb távon is. Szóval ne aggódj, ez normális és természetes, nagyon picike még. Kitartás :)
2018. okt. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Az első valószínű a műanyag porozta a babát, ezért gőze nincs, hogy ilyenkor miért kell nekik sűrűn az anyatej. Tudod, kedves első az anyatej könnyen emésztődik akár 10 perc alatt megemészti azt a pár cseppet ami gyomrába fér. Így sokkal gyorsabban megéheznek, ahogy telnek a napok, tágul a gyomra, több fér bele tovább fogja bírni.
2018. okt. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

1 hetes babával neked nem is kell semmit csinálni azon kívül, hogy róla gondoskodsz.


6 hétig is normális.


Évredés után 13 hetes koráig az első a cici volt


Teljes újdonságnak élem meg most, hogy ébred és nem az kell neki


Tehát ha majd 4 hónaposan is ez van akkor aggódj.


Ilyenek a babák

2018. okt. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Egyébként azt én sem értettem hogy egy hetes baba mellett mit kellene csinálnod? Semmit, azért vagy szülés szabadságon, hogy 24 órában el lásd főleg az első hetekben.És nem, nekünk nincs egyáltalán semmi család, de a párom azért volt szabin az első két hétben, hogy segítsen a főzésben meg takarításban.
2018. okt. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ez csak egy provokáló kérdés ....

Ha mégsem. .

Miért beszélsz többes számban? Mi az,hogy ti nem tudtok mást csinálni?

*Apuka azt csinál amit akar. ..ugyebár

Neki nem kell a cicit a baba szájába tenni.

*Te mit szeretnél csinálni 1 héttel szülés után?


A többit a többiek már leírták

2018. okt. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj. Ez így természetes.
2018. okt. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%
Kedves 4-es köszönöm a kioktatást,de tévedésben élsz. 3 gyermekem van,az elsőt 1,5 évig,a másodikat 2 évig a harmadikat 9 hónapig szoptattam,a legkisebbet is csak azért ilyen kevés ideig mert ő nem akarta többet. Összesen ez az utolsó gyermekem kapta az általad műanyag porként emlegetett tápszert 4-5 hónapig,ami gondolom ugyanúgy táplálja a gyermeket mint az anyatej még akkor is ha te az anyatejet mindenhatónak próbálod beállítani.Ja és volt van,és lesz is életem,tiszta házam,szerető férjem,mindennap főtt étel az asztalon,és mindent azért mert nem voltam hajlandó non-stop cicin tartani egyik gyermekemet sem. És a kettő nagy kitűnő tanuló,a kicsi ovis,képzeld mind 3 kiegyensúlyozott,boldog gyerek. Hát hitted volna? :D
2018. okt. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A valami csinalast azt nem ugy ertettem, hogy en csinalok valamit, hanem hogy kozosen a babocaval zenet hallgatunk vagy akarmi. Vagy most meg csak eszik-alszik-sir? Buntudatom van hogy nem tudok vele ugymond mit kezdeni ezeken kivul. Ugye ettol nem leszek rossz anya?
2018. okt. 19. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!