Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Létezhet ez?! (Hosszu lesz).

Létezhet ez?! (Hosszu lesz).

Figyelt kérdés

Kislányom lassan 7 honapos lesz. Nagyon rossz alvo, ejszaka sokszor kerte a cicit megnyugtatas kepp. Fo taplaleka az anyatej, de mar elkezdtuk a hozza taplalast amibol nem eszik mennyisegeket még. Tegnap elott ejszaka sokszor folkelt sirt de nem fogadta el a cicit...pontosabban 11!!! oran keresztul nem...este 8kor szopott utoljara utana reggel 7kor sikerult ujra de nem volt egyszeru...napkozben ezzel nem volt gond. Ma meg mar teljesen panikolok...tegnap delutan 5kor cicizett utoljara es ennyi!!!!!!!!!!!!! Ejszaka semmi, hajnalba egy kis vizet probaltam de az se nagyon kellett neki. Mar 13 ora telt el...vacsira probaltam neki 8 korul tejpepet adni de nem kérte, szoritotta a szajat.

Eddig nagyon szepen fejlodott, lehetseges h elvalasztana magat? De a szilard eteleket nem nagyon eszi. A tejemnek ugyan olyan edes ize van, megkostoltam. El vagyok keseredve arrol nem is beszelve h igy csokkenni fog a tej mennyiseg pedig minimum 1 eves koraig terveztem a szoptatast. Koszonom a segitsegeket elore is!


2018. okt. 31. 06:36
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Mi itt csak találgatni tudunk, miért nem a gyerekorvossal, védőnővel beszéled meg a helyzetet? Lehet, hogy mensi várható (ami eddig nem volt) és ezért csalódottságában nem eszik mást sem. Ha saját magát választaná el, enne mást helyette.
2018. okt. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A vedonom egy tapasztalatlan no latszik a hozza allasan is. A gyerekorvos szinten atlep mindenen amit mondok neki, nem veszi komolyan...epp ezert most uj gyerekorvost keresek. Mar megjott reg, az nem zavart be.
2018. okt. 31. 07:21
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Végre végig aludta az éjszakát, nem kell többet belelátni.
2018. okt. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem irtam hogy vegig aludta az ejszakat, mert vagy 5x folsirt...ezert irtam ki a kerdest, nyilvan nem kerdeznek ha aludt volna vegig es nem kel fol sirva tobbszor.
2018. okt. 31. 07:35
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk az első 4 foga kibújásakor csinált ilyet, akkor nem volt étvágya igazán.

A másik zavaró tényező a mensi volt, első alkalommal 1-2 napig nem fogadta el a mellett, aztán visszaállt minden a normálisra.


Mivel azt írod, hogy éjjel felsírt vagy 5x én inkább a fogzásra tippelnék.Nyáladzik,rág?

2018. okt. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Ne haragudj 3-as, de hol olvastad, hogy végig aludta az éjszakát?

Kérdező, lehet, hogy jön a babádnak a foga, vagy fáj a torka. Az én lányom akkor csinálta ezt a sztrájkot, amikor bújkált már benne a betegség.

2018. okt. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%

Nálunk két esetben volt ilyen szopisztrájk.

1. Amikor megjött. Ez elmúlt magától, egy-két nap után ugyanúgy szopizott. De még mindig van olyan, hogy ha meg fog jönni, akkor pár napig húzza az orrát.

2. Fáj valamije. Mikor áttör a foga, vagy mikor fájt a torka, és fájt a szívás vagy a nyelés, akkor se akart enni. Ilyenkor jellemzően semmi mást se fogad el. (Fülfájás is lehet.)

2018. okt. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Igen a foga biztosan jon, mert nyalzik es rag mindent. A kis inyecskeje is feher...mar nem kell neki sok, bar mar regota latom h keszulodik az a fogacska.

Csak ez a furcsa h eddig ha sirt ejjel azonnal kerte a cicit es meg is nyugodott rajta, vissza aludt. Most meg csak tovabb sir es nem kéri.

2018. okt. 31. 08:41
 9/9 anonim ***** válasza:
39%

Valóban csak találgatni tudunk


Viszont megnyugtatásul

A lányomat 1/2 7-kor szoptatom este utoljára és reggel hat 1/2 7 között kel és akkor legközelebb


Kizárólag anyatejes a hízásra teljesen rendben van


18 hetes

2018. okt. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!