Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan állítsam be a kereslet...

Hogyan állítsam be a kereslet kínálatot egy cicin? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy 10 napos babám és sajnos annyira gyorsan és sok tejem termelődik, hogy gyakran becsomósodik a cicim. De csak a jobb. A bal már annyira rá van állva a baba igényeire, hogy azt már fejnem sem kell. A jobboldali viszont állandóan csomós, bedagad, duzzadt és már volt hőemelkedésem is emiatt.

Szóval hogyan tudnám annál a cicinél is beállítani hogy annyi termelődjön amennyi kell.

Valamennyire elmastiroztam a csomókat csak attól félek hogy ha nem maszirozom el teljesen akkor olyan mintha nem csináltam volna semmit.

Csak arra a cicire rakjam amelyik csomós? A másik nem fog akkor ugyan úgy bedurrani?

Vagy egyik etetés ez másik az.


(Eddig úgy vettem észre hogy ha nem alszik bele

- mert amúgy picit lusta mert kicsit sarga - akkor egy cici elég neki. Kb 60-70mili van egy teli cicibe lemertem)

De az nem kevés a csomós cicinek? Ha kézileg fejem az nem számít stimulálásnak?

Nem fog megtöbb termelődni?

Az egyik magától beállt akkor a másik is be fog?

És a csomók ellenére is be tud állni magától?


Köszönöm a válaszokat :)


2018. nov. 28. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Fejd le, tedd el fagyóba! Jól jön majd hozzátáplálásnál a főzelékhez pl.

Egyébként csak 10 napos a babád ne aggódj nagyon az elején vagytok.

Nekem most kezd beállni a mennyiség, 8 hetes a kisfiam.

Már csak éjjel tudok fejni, mert 4x eszik egy nap és átalussza az éjszakákat, az én cicim meg nem bírja reggelig, bár nem is lenne jó ha annyi kimaradna.

2018. nov. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Csinál ugy hogy fejd le és egyszer egyik máskor másik ciciből add neki.
2018. dec. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!