Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akiknek mohó volt a babája,...

Akiknek mohó volt a babája, és ezért sokat bukott, mikor nőtte ki? Mikor csökkent a bukás gyakorisága, vagy mennyisége?

Figyelt kérdés
Anyatejes, két hónapos baba. Van hogy mindent kibukik amit megevett. Van hogy olyankor mikor erőlködik a kakával, pukival.

2019. jan. 14. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem ritkan bukott. Nem vokt sosem moho tudta mi az eleg es termeszetesen en is tudtam mennyit kell ennie. Jol megbufiztettem mindig es igy ritka volt mikor bukott
2019. jan. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Na ezzel aztán jól kisegítetted a kérdezőt (előző) :D


Nekem 3 hónapos kora körül lett jobb a dolog,de a hozzátáplálásnál múlt el teljesen.

2019. jan. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Az enyém 3 hónapos, még mindig bukik, pedig sűrítőt kap. De még mindig jobb, hogy 2 evés közt 3-8szor bukik, mint amikor 20szor. Én is alig várom, hogy kinője, talán majd a hozzátáplálásnál.
2019. jan. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Nekem akkor szünt meg, amikor áttértem a blokk szoptatásra. Igény szerint szoptattam, de csak 3-4 óránként váltottam mellet. Így nem tudta magát túlenni. Ha neked is sok tejed van, akkor érdemes kipróbàlni.
2019. jan. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Most kezdte el kinőni 6,5 hónaposan, de még most is nagyon mohó. Viszont már ritkán bukik, 1-2x egy nap.
2019. jan. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#1 es köszi a választ :D egyébként örülök hogy minden rendben volt de én a mohó babásokat kérdezem...


#4es ez jó ötlet lehet, kipróbálom, de nem telt fel annyi idő alatt az addig használatlan mell?

2019. jan. 15. 03:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekunk is ahogy nott ugy hagyta el a bukast. Nalunk az is problema volt h annyira jott a tej h nem tudta mindig tartani vele az utemet es nyelte melle a levegot, vagy felre nyelt, hiaba bufiztettem akkor is bukott. Mikor mar nagyobb lett ez megszunt, olyan 4-5 honapos kora korul
2019. jan. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én úgy vettem észre, hogy levegőt nem is nagyon nyel. Mert ha bukik, vagy büfiztetem nem csak a bukás jönne ki, hanem a mellé nyelt levegő is nem?
2019. jan. 15. 11:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! 4-es vagyok. Teljesen hozzászokott a mellem. Az elején picit feszült a "használaton kívüli" mell, olyankor egy kicsit fejtem.
2019. jan. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Olyan 5-6 hónapos korára teljesen elmúlt, az enyém is irtó mohón szopizott. Eleinte ilyesztő volt,de olyan 3 hónapos kora után egyre ritkábban fordult elő és egyre kevesebbszer.
2019. jan. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!