Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki anyatejjel és tápszerrel...

Aki anyatejjel és tápszerrel is táplálja a kisbabáját, mik a tapasztalatai? Lehet ezt úgy is csinálni, hogy napközben szoptatok és este egy, vagy két étkezés történik kizárólag tápszerrel?

Figyelt kérdés

Egyelőre még nem adtam tápszert. Lefejt anyatejet hűtőből cumisüvegből egyszer már ivott, mert láthatóan nem volt elég neki a tejem, éhes maradt.

Most 7 hetes, még csak pár napja áll fenn ez a probléma, eddig elég bőven elég volt neki, szépen gyarapodott.Most emiatt párszor mérlegre is raktam, az egyik mellemből (ebből eddig is kevesebbet és nehezebben tudott enni)csak nagyon nehezen tud 30-40 milit enni, a másikból változó, de van, hogy abból 120-140 is sikerül neki egy étkezésre. Mikor a kevesebb tejet adó mellből kezdem az etetést várok fél órát és utána pótolja a másik mellből, szóval ilyenkor csak kettőből tud jóllakni, de párszor úgyis éhes maradt. Gyakrabban is szeretne most enni és nem termelődik ennyire gyorsan újra a tejem. Iszom alkoholmentes barna sört, egyebet eddig nem tettem az ügy érdekében...



2019. jan. 17. 10:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha tápszerre állsz át,el fogom apadni a tejed.Amit írsz az hosszútávon ehhez vezet.Növekedési ugrás van,rakd többet mellre,és fejd a tejedet utána,és lesz bőven amennyi kell.Ne add fel.
2019. jan. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!