Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányom reggel 9 körül kel és...

Lányom reggel 9 körül kel és este 9 kor fürcsi vacsi és alvás. Viszont így nem jön ki a napi 5 étkezés. Mit csináljak erőltessem v ne?

Figyelt kérdés
Normális súlyú szépen fejlődik 5,5 hónapos. 3-4 óránként éhezik meg. Ez rendszerint napi 4 étkezés. Most 7 kiló körüli.
2013. máj. 28. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez igy teljesen jó. Örülj neki hogy jól alszik, ha fejlődik és jó a súlya akkor semmi gond ezzel.
2013. máj. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha szépen fejlődik és ez jó neked is babának is akkor nem gondolom, hogy erőltetni kellene még egy étkezést. Ez olyan,hogy nekem terhesen mondták, hogy egyek 5 ször naponta mert az a jó. Komolyan mondom én nagyon akartam ötször enni, de este már csak tömtem be a kaját, csak azért mert terhesen muszáj vacsorázni. Aztán rájöttem, hogy bánom is én mit mond a szakirodalom nekem neme sik jól 5 ször ennem, csak 4 szer. Egyszerűen kizárt, hogy uzsonnázak is és vacsorázzak is. Nem is lett semmi bajom. Annyit híztam amennyit kell, jó volt a cukrom és minden a legnagyobb rendben volt.
2013. máj. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is így van pici kora óta. Most 20 hónapos és 13 kiló a fiam. A védőnő és a gyerekorvos nem kifogásolta, és mostanában néha befér egy 5. étkezés is.
2013. máj. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Néha kijön az öt de nem akarom belé erőltetni ha nem kívánja. Én sem eszek ha nem akarok.Mivel ikrek én terhesség alatt enni nem bírtam csak pár falatot ezért nem híztam túl sokat:-)
2013. máj. 28. 18:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem is kell erőltetni, én is csak megkínálom, ha eszik jó, ha nem akkor nem :) Csak azért írtam, mert ahogy változik a napirendje, később jobban belefér az 5, mert jobban meg is éhezik a sok mozgástól, mikor nagyobb.
2013. máj. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!