Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha idáig nem kelett a mellszív...

Ha idáig nem kelett a mellszívó akkor eltehetem?

Figyelt kérdés
4,5hós a babám.teljesen anyatejes.kaptunk az elején kölcsön mellszívót de soha nem kelett használnom.szerintetek visszaadhatom?vagy lehet még szükség rá?
2019. jan. 30. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szaporítás miatt már nem fog kelleni , az csak az elején szokott az első pár, viszont ha nem kell nekik még , én nem adnám vissza , mert ki tudja lehet beteg leszel gyógyszert szedsz és akkor ki kell fejni egy pár adag tejet.
2019. jan. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm.akkor még hagyom.igaz múltkor mandulagyulladásom volt.nem kaptam rá gyógyszert mondván szoptatok.túléltem
2019. jan. 30. 09:45
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem még 10 hónapos baba mellett is volt mellgyulladásom, nagyon is szükséges volt a mellszívó.

Amíg szoptatsz, bmikor jól jöhet.

2019. jan. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3 hónapos a fiam, sajnos már el is apadt a tejem. Két mellből 5 ml-t tudok lefejni. De muszáj fejnem mert ez, ami épp csak összepiszkolja a mellszivót, még ez is tud fájni ha benne hagyom.

Szerintem is várj még.

2019. jan. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok , 2,5 évig szoptattam után adtam csak el. Nekem az volt a biztos ha végig ott van. Ha vissza kell adnod akkor az megint más , de ha nem akkor hagyjad még.
2019. jan. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!