Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mért ad kevesebb tejet az...

Mért ad kevesebb tejet az egyik mellem?

Figyelt kérdés
Mit lehet csinálni, hogy többet adjon?

2019. febr. 20. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyakori és helyes mellretétel, ennyi a sikeres szoptatás nyitja. 😊
2019. febr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is olyan volt. A bal mellemet jobban szerette és hisztizett ha a jobbra raktam. A balból szoptattam legtöbbet, a jobbat inkább fejtem.
2019. febr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sokaknak van így, a két mell sosem egyforma.

Én első babámat csak pár hónapig tudtam a jobb mellből szoptatni, utána csak a balbol. A balban mindig több tej volt.

Második és harmadik gyereknél már tudatossabban figyeltem hogy mindig a jobbal kezdjük stb.

Mert mikor fejlődési ugrás volt, egy mellből rohadt nehéz volt követni a "tempót" napokig csak cicizett a fiam, sírt nem aludt.

2019. febr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van. A korházban csak a jobból evett, a balt alig birtam elfogadtatni vele. Majd itthon a balt adtam, abban sokkal több tej lett. A jobbat max 5 percig fogadja el, utána sir, így azt többnyire fejem és a balból eszik rendesen. De hiába minden, a jobban akkor sem lesz több. De rájöttem már, hogy abból nehezebben is jön, míg a balbol 2 szívás után már szinte ömlik a tej. Így a lefejtet üvegből adom neki hozzá. Én eddig helyes szoptatással sem tudtam szaporítani, gyakori mellretétellel sem, és a bal se nagyon szaporodik fel, de próbálj fejni szopik után, nekem ezt javasolták.
2019. febr. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!