Mért ad kevesebb tejet az egyik mellem?




válasza:



válasza:



válasza:Szerintem sokaknak van így, a két mell sosem egyforma.
Én első babámat csak pár hónapig tudtam a jobb mellből szoptatni, utána csak a balbol. A balban mindig több tej volt.
Második és harmadik gyereknél már tudatossabban figyeltem hogy mindig a jobbal kezdjük stb.
Mert mikor fejlődési ugrás volt, egy mellből rohadt nehéz volt követni a "tempót" napokig csak cicizett a fiam, sírt nem aludt.




válasza:Kapcsolódó kérdések:
8napja szultem. A 3.napon belovellt a tejem, rengeteg volt , fejnem kellett mert majd szetdurrant. De ma mar nem volt a mellem annyira kemeny, sokkal puhabb. Most akkor csokken a tejem? Megijedtem hogy elapad :(
2,5 hetes a kislányom és a védőnő a kezdeti sárgasága miatt azt ajánlotta, hogy 15-15 percet legyen mindkét mellen, majd pumpáljak újabb 15-15 percet. Ez igy megy már és rengeteg a tej.Nem győzzük lefagyasztani, ami persze jó, csak rengeteg időt elvesz. Szeretném ha...
A babám 3 hónapos és 3 óránként eszik, nem is szokta korábban kérni a cicit. Viszont mostanában, amikor lerakom este 8-kor és reggel 6-kor ébred, ugyanolyan puha a mellem, mint amikor este teljesen kiszívta. Néhány hete már hajnal 3 körül kő kemény volt, volt, hogy...
2 napja a bal mellem gyulladt be, akkor masszír, forró fürdő és szopiztatással rendbe jött, de mivel csak abból szopizott javarészt, mára meg a jobb gyulladt be. Ez úgy érzem 68-as csapdája. 11 hónapos és már szinte csak cicizik, szopni nem sokat szopik, de tejem még van. Mit tegyek?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




