Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fájdalmas szoptatás 10 hós...

Fájdalmas szoptatás 10 hós korban?

Figyelt kérdés

Pár napja a 10 hós babám olyan erővel kezdte szívni a mellemet, hogy szószerint éles, hasító fájdalom jelentkezett belül (nem a bimbónál!)olyan mintha olyan erős vákum keletkezne, hogy a belső résznél fáj a mellem.

Más is tapasztalt ilyet? Szószerint majd összepisiltem magam a fájdalomtól-de nem akartam megszakítani a szoptatást, mert félálomban csinálja ezeket. A vákumtól van vagy valami más lehet ez?


2019. márc. 4. 22:14
 1/1 Sunflower87 válasza:
Nekem akkor volt ilyen érzésem, amikor megfáztam és ment fel a lázam. Tehát először fájt a szopi rá 1-2 órára már 38.5 és nagyon fájt a mellem. Utána masszírozni, meleg fürdő stb és pár nap alatt elmúlt. Lehet növekedési ugrása van a kicsinek és kevesli a tejet? Vagy ha megint csinálja egyszerűen leválasztani a mellről, hamar tanulnak.
2019. márc. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!