Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mohón eszik a babám mit tegyek?

Mohón eszik a babám mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 hetesek vagyunk és a pocija is faj a babamnak. Ha cicire rakom olyan mohón szopizik és tekergeti magát vajon mitől? Az a baj hogy azt vettem észre nincs meg elég tejem ahoz h jól lakjon, így nem gond ha akar óránként is cicin akar lenni? Hamar elfárad és akar 1 óráig is szívja (meg meg pihen mert gondolom elég neki szívni) fejni is szoktam h több legyen de sokszor muszáj vagyok tapszert adni neki hogy jól lakjon...

másnak is volt így? Nem gond ha akar óránként is szopizik? Vagy én vagyok meg türelmetlen?


2019. márc. 10. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan cicizhet óránként. Minnél többet teszed mellre,annál több tejed termelődik majd és kialakul a kereslet-kínálat.
2019. márc. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És az nem baj ha annyit eszik és óránként fel is kel? Arra értem h nem alszik egy huzamba hosszabb időt.... ez nem gond?
2019. márc. 10. 20:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1 hetesen még nagyon keveset tudnak enni egyszerre, másrészt cumizni is szeretne, testközelben lenni. Méred, mennyiket eszik?

Én nem adnék neki tápszert, ha rendesen fejlődik, van pisis pelus elég. Ők még ösztönlények, ha éhesek, esznek, ha álmosak, alszanak. Anyatejjel nem tudják túlenni magukat.

Tedd minél többször mellre, érje az inger.

2019. márc. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Az én fiam is az elején gyakran cicizett,aztán 2,majd 3 óránként. Ahogy egyre több tejed lesz,majd szépen kialakul minden. Tápszert ne adj neki,azt nehezebben emészti meg,fájhat is tőle a pocakja. Ha hízik rendesen,akkor nem kell a tápi. Én nem is adtam az én babámnak addig,amíg nem volt muszáj. Nekünk az első pár hónapban 2 hetente kellett vinni mérni,amikor 2x wgymás után túl keveset hízott,akkor kellett tápit adnom pótlásnak a gyerekorvos javaslatára.
2019. márc. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen ezt akartam kérdezni hogy ahogy több termelődik akkor majd kialakul h többet eszik és nyilván tovább bírja mint 1 óra.

De annyira elfárad meg a szívásba gondolom ez is fog változni ahogy no.

2019. márc. 13. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!