Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás abbahagyása után...

Szoptatás abbahagyása után mennyi idő múlva alakult vissza a melletek a terhesség előtti állapotára/méretére?

Figyelt kérdés
Egyáltalán ugyanolyan lett újra, vagy teljesem más?
2019. márc. 11. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
1-2 hónap volt, míg a tej elapadt nagyjából, akkor állt vissza. A legnagyobb különbség az volt, hogy sokkal puhábbak lettek, mint szoptatás előtt. Megereszkedés minimális volt, kb csak én láttam, nem lógtak meg ilyesmi.
2019. márc. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem lett ugyanolyan, 2 félig üres tejes zacskó lett helyettük...

(4 hónapig szoptattam, akkor is alig volt tejem, ennek 6 éve)

2019. márc. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lett már ugyanolyan, puhább, lógóbb lett, pedig kicsi, hegyes (kislányos-éretlen) melleim voltak előtte, nem óriási cici.
2019. márc. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Gondolom ez is genetikus, hogy kinek mennyit változik.


Én is csak 4 hónapig szoptattam és alig volt tejem. 1 hete hagytam abba.


Terhesség előtt nekem nagyon apró cicim volt, amivel nekem nem volt bajom. Ha olyanra "visszaállna" annak örülnék.


Egyébként én már most úgy érzem, hogy már nincs benne tej.

2019. márc. 11. 12:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Kis cicim volt,kerek és visszaállt ugyanúgy nem lóg.Valamivel puhább,előtte olyan volt mint a gumilabda. De ez genetika,és 1 gyerek.A másodikkal már tuti nem lesz ilyen szerencsém.
2019. márc. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem fokozatosan apadt el a tejem, de a melleim utána nem lettek soha a szülések előtti formájúak, méretűek. Szerencsére nem lógnak, viszont kb két kosármérettel kisebbek lettek :-(
2019. márc. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát ha nekem kisebb lesz, mint szülés előtt volt, akkor nem lesz cicim. 😕
2019. márc. 11. 13:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahogy a tej elapadt visszaállt eredeti méretre, viszont nekem is puhább lett, nem lóg hálistennek de én látom rajta h nem olyan mint régen. Hát ez van, lehetne rosszabb is 🙂
2019. márc. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!