Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Valaki adna el anyatejet egy...

Valaki adna el anyatejet egy számára ismeretlen embernek?

Figyelt kérdés
2019. márc. 19. 07:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, miért ne?!
2019. márc. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eladni nem. Adni igen :) Jó érzés, hogy egy másik kisbaba az én tejemen tud szépen nevelkedni :) Sajnos már nem tudok fejni, pedig én nagyon szívesen adtam.
2019. márc. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem inkább azzal lenne problémám, hogy idegentől fogadjam el. Még ismerősnél is megfontolnám.
2019. márc. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
El hát. Mindenki jól jár vele, de legfőképpen az a kisbaba, akinek nem kell kizárólag tápszeren felnőnie.
2019. márc. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17 évvel ezelőtt nővérem is adott el ikrek mellett. A védőnő hozta össze a másik anyukával. Minden nap jött a friss tejért. Tesómnak meg jól jött az a pici plusz bevétel.
2019. márc. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha lesz rendesen tejem,mindenképp adok majd én is.Nem eladok,hanem ajándékozok.A védőnő mondta,hogy mostanában nagyon kevés anyuka tud adni,úgyhogy 1 liternek is örülnek.
2019. márc. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez így tök szép, de a hivatalos adományozásnak egészségügyi feltételei vannak. Anyukának el kell mennie vizsgálatra, és szigorú szabályok szerint fertőtleníteni a fejéskor és a tároláskor is. Ezt kevesen vállalják. Viszont én csak úgy nem fogadnám el, mert nem tudom milyen bacit viszek haza a gyerekemnek. Vagy bevizsgált tej, hivatalosan, vagy tápszer. Egyébként felelőtlenség. Max közeli rokontól (testvértől) fogadnék el így tejet.
2019. márc. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk adtak, 1 hetes volt a babám amikor 1 hétre kórházba kerültem. Nrm akartam, hogy tápszeres legyen ilyen kicsin, meg ugye én akartam szoptatni is. Szóval kaptunk ingyen, nem kért érte a nő pénzt, de mi utána vittünk neki 1 nagy ajándékkosarat.
2019. márc. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!