Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az lenne a kérdés a szoptatós...

Az lenne a kérdés a szoptatós anyukáktól hogy titeket nem zavar hogy lógosabb lett a mell? Engem nagyon zavar kiváncsi volnék csak én vagyok e ezzel így?!

Figyelt kérdés
2019. márc. 20. 11:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Nekem nem lógósabb.
2019. márc. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem nincs az a no, akinek szules utan ugyanolyan melle lenne, mint szules elott. Kiveve, ha mar elotte is nagyon logott neki...;)

A kerdesre valaszolva, engem nagyon zavar...

2019. márc. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Már nem szoptatok(8hónapos a pici) nekem csúnyább lett a mellem, lógósabb és már nem telt. Nagyon zavar, sajnos már a régi melltartóim sem jók. Nem tudok vele mit csinálni, elfogadom.
2019. márc. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ti gondolkoztok a muteten? Mert en mar egy ideje csak erre tudok gondolni
2019. márc. 20. 11:43
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem kerulne 1millioba siman megcsinaltattnam.
2019. márc. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ahh meg ha 1millioba kerulne

En voltam par konzultacion de mivel felvarras is kellene igy mjnd 1.5milliot mondtak sot volt aki 1.8at

Ez rengeteg penz de ha csak ez a megoldas van :/

2019. márc. 20. 11:52
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 évig szoptattam a nagylányomat, alig látszott a mellemen, max. puhább lett, de nem lógott. Most lassan 3 hónapja szoptatom a kisfiamat, ahogy elnézem, ez már fog látszani, de nem vészes, persze messze még a vége. Van viszont olyan barátnőm, aki kb. egy hetet szoptatott, és brutálisan lógnak neki, már a terhesség alatt nagyot nőttek a mellei, aztán azok visszamentek, a kinyúlt bőr maradt. Szóval nem csak azok járnak így, akik szoptatnak...

Én nem tervezek műtétet. Nem tudom, most milyen lesz a végeredmény, egyelőre nem gáz egyáltalán, az első gyerek után csak minimális volt a különbség. Idővel úgyis megereszkedne, szoptatás nélkül is, senkinek nem marad örökké feszes melle. Max akkor műttetném meg, ha tényleg valami brutálisan ronda lenne.

2019. márc. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel. Sose volt szép, most legalább jó valamire.
2019. márc. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

#8: 😂😂😂😂 👍


Egyébként nekem nem ereszkedett meg utána, de megváltozott: nem olyan telt, puhább lett, nem olyan formás -ráadásul kicsi is, bár ez mindig így volt.

Engem zavar, bár ebből még egy jó melltartóval szép dekoltázst tudok varázsolni. Már néztem az árakat is, hogy majd megcsináltatom; de arra jutottam, hogy most még nem olyan sz@r a helyzet, hogy ennyit költsek rá. Na meg szeretnénk még babát is, úgyhogy még nincs is itt a testem rendbehozatalának ideje.

2019. márc. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem még nem lógott csak puhább lett és picit csíkos. Bevallom zavar,de tenni ellene nem tudok. Kés alá nem feküdnék ez miatt, na meg elkérik az árát.. Férjem így is szeret őt nem zavarja, csak engem.
2019. márc. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!