Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2hónapos kislányomnak akit...

2hónapos kislányomnak akit csak szoptatok,fájhat a bolti tejtől ill. tejterméktől a pocija?

Figyelt kérdés
2008. nov. 10. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Hatással van a babádra mindaz amit te elfogyasztasz!Az én lányomnak bezöldült a széklete ha én valamilyen tejterméket ettem/ittam.Csak óvatosan.Lassan próbálkozz mi az amitől fájhat neki,pontosabban melyik termék az.Boldog babázást!
2008. nov. 11. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sajnos ezeket a dolgokat sokszor ki kell tapasztalni, mert minden baba más. lehet, hogy az ő pociának, nem tetszik a tej, amit megiszol. Hagyd el egy kis időre, és kiderül, hogy az okozott e hasfájást. De általában, nem az ételek, hanem a levegő szokott gondot okozni a babáknak. Próbáld meg többet büfiztetni, masszírózni, körkörösen a pociát, nekem ezt tanácsolta annak idején a védőnőm...
2008. nov. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!