Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A jobb mellemben van egy gumo...

A jobb mellemben van egy gumo mi ez?

Figyelt kérdés
Tehat a babam szopik es felvaltva a ket mellembol, az adagja most 120 ml kb.. A jobb mellemben van egy kb 6-7 vm atmeroju gumo amit ha megnyomok faj de ettol fuggetlenul ugyanugy van benne tej es meg magatol is folyik belole. Mi lehet az oka? Fejjem ki pluszba a benne maradt tejet? Masszirozasra sem lett jobb pedig huzamos ideig es sokszor probalkoztam,meleg viztol szinten nem valtozott. Esetleg orvoshoz forduljak? Igy kezdodik a tejlaz? Mar mindennel ijesztgetnek a baratnoim.
2019. ápr. 22. 20:21
 1/3 anonim válasza:
0%
Úgy hívják hogy ORVOS
2019. ápr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aszta komolyan? Huh, kosziii ha nem mondod hulyen halok meg :) majd jon egy normalisabb aki szult is es akinek volt mar ilyen problemaja :) sziia
2019. ápr. 22. 20:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy elzárósott egy tejcsatornád ea felgyűlt a tej. Nem értek hozzá, de amikor nekem volt ilyen, akkor meleg viz alatt probaltam kimasszirozni, langyos borogatást tettem rá, aztán sikerült.

Itt mondjak azt is, hogy a baba álla arra nezzen, ahol a csomo van mikor szopik.

2019. ápr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!