Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy lehet csillapítani ezt...

Hogy lehet csillapítani ezt az elviselhetettlen fájdalmat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kisfiam 16 napja született meg és máris egy hatalmas problémávan küzdök meg ...


A tejem szülés után kb 4 nappal meg jött szépen fokozatosan szerencsére ezzel nem volt baj.


Tommee tippee manuális mellszívót is megvettük, és az eleján nem is volt gond viszont ahogy teltek a napok egyre jobban fáj ahogy eszik a baba, jelenleg már annyira be van gyulladva hogy ezt képtelen vagyok elviselni.


Minden nap fejem manuálisan is de a fiamat ciciből etetem, de ma már elviselhetettlen volt a fájdalom fejés közben is.


Milumil HA Start Optima van itthon (ezt a gyerek orvos írta fel) hogy legyen biztos ami biztos otthon.


Mellbimbó védő krémet használok de nem segít, rendszeresen fejek így nem emiatt van hanem ahogy a fiam eszik nagyon ráharap.



Hogyan tudom , vagy mi lenne a legjobb most hogy ne fájjon ennyire?


Ez így normális? Ha már hozzá érek kicsit már sírni tudnék....



Mit tehetek ez ellen?



2019. máj. 1. 20:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
Avent bimbó védő nekem egy megváltas volt +gatmastan kenőcs.
2019. máj. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
53%
Garmastan* amúgy befele forduló, lapos, vagy kiálló a mellbimbód? Mert nem mindegy ez se sajnos
2019. máj. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%
Normális! Két három hét kell mire megszokja mell ezt az újfajta terhelést. És persze nagyon fontos, hogy helyesen kapja be, ne csak a mellbimbót hanem körülötte legalább 1 cm es korben. Denézz videókat a jutubon angolul Latching - Sok fent van a helyes mellretetel.
2019. máj. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Valakinek volt már olyan hogy inkább abba akarta hagyni a szoptatást annyira fájt neki?
2019. máj. 1. 20:27
 5/20 anonim ***** válasza:
44%
Bimbóvédő. Erre van. Inkább áldozz rá 3000 ft-ot mint hogy abbahagyd a szoptatást!
2019. máj. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%
2# vagyok. Nekem vérzett is. Nem véletlen írtam, amit írtam. Jesszus 1es... majd pont elfogja küldeni vadidegennek a melléről a képet 🤦‍♀️
2019. máj. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
2%
Csak így tudram volna rendes választ adni. Na mindegy. További jó szenvedést.
2019. máj. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%

Miért fejed? 2 évig szoptattam,egyszer sem kellett fejnem. Csak próbáltam egyszer kíváncsiságból,de nagyon fájt mellszívóval.

Miért kell fejned?

2019. máj. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

Ha nagyon ráharap,akkor viszont ezt vele beszéld meg!! Vedd el picit,mondd,hogy fáj,ne harapjon. A babák hamar megértik! Az én lányom is harapott,bár fogzás miatt,3 hónapos korától. Hamar megértette,hogy nem szabad.

Vagy vegyél bimbóvédőt.

2019. máj. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem sem muszáj fejni állandóan ha rendesen szopik a baba.Én egyszer sem fejtem le, 2-3 óránként evett és sosem fájt
2019. máj. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!