Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Rancigalja a mellbimbom szopi...

Rancigalja a mellbimbom szopi kozben es mindenfele tekereg, nyog, sir . Ti mit csinaltok ilyenkor?

Figyelt kérdés
Szabalyosan szenved a pici , rossz nezni is , kapalozik , marja magat , “nyuszit” , el engedi a cicit de gyorsan vissza is cuppan , ugy erzem minden egyes korty faj neki vagy nem tudom miert csinalja ezeket csak harom hetes meg . Gondolom a hasfalyos korszak is elkezdodott , azert lehet ez? Nem tudom mit csinaljak vele nagyon sajnalom szegenyt.
2019. máj. 8. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Eddig ügyesen szopott?

Belenéztél a szájába?

Szájpenész jutott az eszembe.

Feneke nem piros?

2019. máj. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet hasfájás miatt. Ha szopi közben felveszed böfizni és vissza teszed ugyan ez van?
2019. máj. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Büfigond


Ennyinidősen azért teker ki mert kell nekiilyenkor emeld függőlegesbe.. Büfiztesd ( 5-10 perc is lehet, bár az én babám azonnal eregette a kocsma töltelék szerű büfiket)

Aztán mehet tovább a szopi..


Ha nem büfizik, akkor lenn akar majd kojönni.. Ami hasfájással jár


Erről is tudnék mesélni

2019. máj. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Minden evésnél csinálja? Ha nem, lehet csak komforrszopizna és zavarja, hogy jön a tej. Fájhat a pocakja is, szopi közbeni gyakori büfiztetés segíthet.
2019. máj. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma kezdte el ezt csinalni, a szajaba nem neztem de fogok, valoszinubbnek tartom hogy a beszorult levego miatt ilyen . Van amikor tenyleg nem bufizik.
2019. máj. 9. 00:44
 6/6 anonim ***** válasza:
A torka is lehet piros,azért is nyüszöghet.
2019. máj. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!