Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szülés előtt kemény, feszes...

Szülés előtt kemény, feszes melleim voltak,80C méretűek. Szoptatás befejezése után puhák lettek a melleim. Már 1 hónapja nem szoptatok, még mindig tök puhák. Visszatérnek a régi keményebb, mirigyes cicijeim idővel? Volt valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
Szülés előtt a nőgyógyászom azt mondta, hogy mirigyes melleim vannak, sok tejem lesz ha majd egyszer szoptatni fogok. Ahhoz képest szinte semmit nem tudtam szoptatni. (mondjuk ez lelki eredetű is lehet). 5 hónapig szoptattam, de pótolni kellett minden alkalommal, mert nagyon kevéske volt.

#mell #szoptatás #szülés #mirigyes mell
2016. okt. 19. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:

"de pótolni kellett minden alkalommal"

Itt a gond. A mellek beállnak az igényhez, HA NEM PÓTOLOD.

Ha pótolod, akkor a csökkentett igényhez áll be.


Valamivel biztos feszesebb lesz, de a régire többé ne számíts.

2016. okt. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű hogy nem fognak visszatérni. Ez gyakori jelenség sajnos.
2016. okt. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Ez pont olyan, mint a női cikluskor, ciklus után nagyon kis finomak és puhák az enyémek. Kérd meg párodat, hogy egy kis masszázsolajjal masszírozza őket, te pedig minden nap edzzél akár otthon is cicikre, két palack vízzel.
2016. okt. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a gond, hogy lógnak vagy nem formásak, szerencsére szépek így is, csak annyi hogy a kemény mirigyes cicikből puha lötyögős mell lett. Amit furcsállok, mert a doki szerint mirigyes mell, akkor most miért puha? Vissza fog keményedni idővel, ha a hormonok helyreállnak mondjuk? A linea negrám is látszódik még, gondolom akkor van még ilyen hormon a szervezetemben...
2016. okt. 19. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!