Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hátsó tejhez így el tud jutni?

Hátsó tejhez így el tud jutni?

Figyelt kérdés

9 hetes kisfiam napok óta csak rövideket (5-7 perc) hajlandó csak szopizni. Érzem, hogy marad tej bőven, amit kiszívhatna még (egyszer próbakeppen lefejtem, 60ml maradt még), így attól tartok, hogy nem jut elég hátsó tejhez. Hiába próbálom akár böfiztetés után újra mellre rakni, nem fogadja el (kiköpi, vagy hisztisen rángatja, de közben nyel egyet-egyet), viszont így hamarabb mellre kéri magát, aminek az az eredménye, hogy újra inkább az első tejjel telik el.


Gondoltam rá, hogy a meleg miatt lehet, vagy lusta, de vannak olyan napok, amikor minden probléma nélkül kiszívja a teljes mennyiséget.

Cumizavaros nem lehet, cumit nem kap.


Nem szeretném, ha esetleg emiatt nem fejlődne szépen. Tudtok valamit tanácsolni, hogy mit tegyek? Vagy így is juthat elegendő tápláló tejhez?


2019. jún. 17. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:
29%

Nem tudod lemérni mennyit eszik?


Nekem pl az erős tejlrado reflex miatt amikor nagyon tele a mellem érdemes fejnem kicsit mielőtt mellre teszem.

2019. jún. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudom lemérni.


Annyira nem erős a tejleadó reflexem, de most kipróbáltam, hogy egy keveset fejtem közvetlenül szoptatás előtt. Így az lett a vége, hogy 4-5 percet szopizott, majd átváltott komfort szopizasba.

2019. jún. 17. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!