Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Felsértettem a mellbimbómat,...

Felsértettem a mellbimbómat, nagyon fáj, a szoptatás meg pláne. Nem baj, ha így szoptatok?

Figyelt kérdés

2 napja egy nagyon szerencsétlen mozdulattal, fordulásból nekimentem mellel egy fa korlátnak, jó nagy lendülettel, azt hittem elájulok hirtelen, úgy fájt. Külső sérülés csak egy horzsolás van, közvetlen a bimbó tövében, de valami rettentően fáj, a pólótól is megőrülök, ahogy hozzáér. 5,5 hónapos fiam iszsz, csillagokat látok kb, amikor rákap, de ugye nem tudok nem szoptatni belőle, mert akkor még be is gyullad. Igyekszem azt a mellemet kímélni, hogy legyen ideje gyógyulni, de ha érzem, hogy nagyon meg van telve, muszáj, hogy kiürítse. Kenegetem mellbimbókrémmel.

Kérdés, nem baj, ha így sebes mellel szoptatok? Az, hogy fáj, egy dolog, összeszorítom a fogam, de be tud így gyógyulni a seb? Nem lesz ebből nagyobb baj? Köszi előre is.


2019. jún. 20. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a szoptatás elején volt sebes, véres a mellem, babát ez nem zavarta, szóval nyugodtan szoptass, ha bírod. Kb 1-1,5 hét alatt begyógyult. Szerintem a te esetedben se lesz gond.
2019. jún. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, végülis igazad van, sokaknak sebes a melle az elején, csak begyógyul szép lassan.
2019. jún. 20. 16:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Be tud


Én borotvával vágtam meg


Brrr


Hónaljn nyúltam át h a másik oldalt is rendbeteszem magam

Hát nem ott volt a mell, mint szokott ( nagyobb volt ugye)


1,5 kellett neki szopi mellett


Hát volt a székletbe is vèr


Brrr

2019. jún. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Uhh, ezt elképzelni is szörnyű :/

De akkor csak rendben lesz. Mivel igyekszem kímélni, és ritkábban adni a fiamnak azt a mellet, kicsit bedurrant mára, hogy teljes legyen az élvezet. Jó hír, hogy a szopi legelején fáj csak brutálisan, utána el lehet viselni.

2019. jún. 21. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!