Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig fog csöpögni a tej a...

Meddig fog csöpögni a tej a mellemből?

Figyelt kérdés
4 hete szültem, de még most is nagyon folyik a tej a cicimből. Még éjszaka is melltartóval+ melltartóbetéttel kell aludnom, mert csupa tej lesz a hálóingem.
2010. júl. 9. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem kb. 6-8 hetes korára állt be a kereslet-kínálat, de még kb. 3 hetente egyszer most is folyik éjjel. 4 hós a fiam.
2010. júl. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rengeteg tejem volt, kb. 3 honapos korara allt be a kereslet-kinalat, addig rengeteg termelodott, mindig omlott a tej a cicimbol. Kb. 7-8 honapos volt a babam es mar jol ment a hozzataplalas is, amikor mar nem csopogott annyira a tejem, de meg mindig melltartobetet hordtam ejjel-nappal. Azt hiszem, masfel eves korara szunt meg a tej csopoges. Kisfiam 2 eves mult, most kezdem elvalasztani, de meg van tejem mindig. Szoval ez alkati kerdes szerintem.
2010. júl. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb 3 hónap kellett, hogy elhagyhassam a betétet éjjelre, pedig még akkor is 3-4x szopott a lányom éjszakánként. Aztán az állandó csöpögés elmúlt, de még sokszor jártam úgy, hogy a szoptatási idő közeledtével beindult a tejfolyás :) vagy, ha csak a babára gondoltam :) Most már 22 hónapos, még mindig szopik és bizony néha-néha még mindig "ereszt" a mellem :)))) Igyekszem olyan felsőket viselni, amin nem feltűnő egy-egy tejfolt :D
2010. júl. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm.

Fejni sem merem, mert akkor még több termelődik.

2010. júl. 9. 15:42
 5/7 anonim ***** válasza:
4 hónapos a fiam, de éjjel-nappal melltartóbetéttel kell lennem. Már nem olyan vészes a helyzet, mint az elején, amikor matracig eláztattam éjjel az ágyat, de ha sír a kisfiam, akkor érzem, hogy szúr a cicim és átázik a betét, a melltartó, a felsőm, minden. :-)
2010. júl. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyan 3hónapos koráig egyfolytában folyt.6hónapos koráig néha-néha.
2010. júl. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
10 hónapos a fiam, de még mindig melltartóban alszok.Hajnal ötkor cicizik, akkor melltartóbetétet is kell raknom az ellentétes mellemhez,mert folyik,de kilenc hónapos koráig éjjel-nappal melltartóbetétet kellett hordanom.
2010. júl. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!