Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan kell leszoktatni a...

Hogyan kell leszoktatni a ciciről?

Figyelt kérdés

15 hónapos a kisfiam. Nem szeretném kifejteni miért, de nem szeretném tovább szoptatni. Nem gondolom, hogy ettől sz@r anya lennék, hogy "csak" 15 hónapig szoptattam. De mégis hogy működik ez? Ő este cicin alszik el, cici az első amit kap reggel...

Napközben eszik már mást is persze, de előfordul hogy még akkor is kéri. Fokozatosan kell leszoktatni gondolom...

Hogy csináljam? Menni fog egyáltalán? Vagy várjak amíg ő akar leszokni? Szerintem az még 2 év lenne...

Tényleg nem bírok tovább szoptatni, bármennyire is szerettem az elején. Tanácsokat kérek, ki hogy szoktatta le a babáját. És hogy nekem mit kell tennem, hogy ne gyulladjon be a mellem majd? (Van még tejem bőven)


2019. júl. 2. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Nem adsz neki es kesz. Mi ebbennolyan nehez? 2 napig bombol, aztan a rozsdas szeget is meg fogja enni. Varazsutes, bumm.


Kisocsemmel volt hasonlo, csak o nappal aludt, ejjel nem. Apa mondta anyanak, hogy ne hagyja aludni nappal. Harmadik napra mar tudta a gyerek a napszakokat. :D

2019. júl. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
-n, szokoz... Bocsi.
2019. júl. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Azt olvastam, hogyan szoktassam cigiről 😱

Mára nem olvasok tobbwt.

2019. júl. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezd úgy, hogy csak este van cici. Érdemes szoptatási tanácsadós csoportban olvasgatnod fb-on.
2019. júl. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Napközbenit hagyjátok el eloazor, ha ,eri, tereld el a figyelmét, leht hogy lesz balhé de pár nap altt lemegy. Aztán ugynez a reggelivel, mjad az estivel.

Nem vagy rossz anya, a 15 hónap nagyon szép!

2019. júl. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus milyen hülyeségeket írtam :)))) mint aki részegn:D

Remélem azért érthető volt.

2019. júl. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérd meg az apukát, hogy altassa ő,ha van rá mód. Reggel meg vezess be valami fincsit... Pl mézes tej, kakaó... Persze olyan, amit lehet adni ilyen picinek. Nálam az 1 év volt a határ, szépen fokozatosan leszoltunk, 11hónaposan ő elfordult az esti szopizásnál... Szerencsém volt, hogy addig tudtam szoptatni és hogy végül ő döntött úgy, hogy elég volt.
2019. júl. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!