Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 9 hónapos babám leszoktatni a...

9 hónapos babám leszoktatni a ciciről?

Figyelt kérdés

Már csak este meg éjszaka cicizik. Éjszakit se nevezném evésnek inkább csak motyizik rajta. Nagyon fájnak a bimboim. :(

De felkel minimum 3-szor. Tápszert nem eszi pedig már vettem pár fajtát és egyik se nyerő.



2012. máj. 3. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Amit irtál abból kiderül hogy nem az éhségét csillapitja hanem érzelmileg kell neki a cici.

meg lehet próbálni hogy nem adsz neki de irtó nagy hisztik lesznek egy két napig fő a következetesség mert valószínü hogy Te hamarabb ellágyulsz a bömbölést hallgatva. .


vezessetek be egy esti rutint ami nem mellőzi a szeretet talán le tudod szoktatni .

2012. máj. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Én nem venném még el tőle, olyan pici! :)
2012. máj. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
A szoptatás addig jó, ameddig MINDKÉT félnek jó. A babák nem gépek, mindegyiknek más ideig jó, ha a kérdező babája már nem evésre használja, csak cumizza, akkor az inkább megszokás, semmint valódi táplálkozás. A lelki táplálékot meg megkapja az édesanyja ölelésétől, puszijától, nem csak bimbóval lehet szeretni egy babát.
2012. máj. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Kedves 3-as! Én a szoptatást ennél sokkal többre értékelem, mint amennyit te tulajdonítasz neki! Ennyi.
2012. máj. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Én először az éjszakaikat szüntetném be, próbáld meg máshogy visszaaltatni, simogatással, ringatással, ilyesmi, csak egyedül sírni ne hagyd. Ha tényleg elszánt vagy, pár nap alatt menni fog, és ha nem hagyod magára, és megtanulja, hogy attól, hogy cici nincs, Anya még van, nem fog sérülni. Lehet, hogy az estit ezután magától elhagyja, nálunk így volt.
2012. máj. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én meg sosem értettem egyet azzal, ha valaki mellel akar szeretni egy babát. Szívvel-lélekkel, szavakkal, öleléssel kell.
2012. máj. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezért szeretném a legjobb módszerrel elhagyni.Elég sokat törődik vele és megkapja a maximális szeretetet.
2012. máj. 3. 20:52
 8/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, törödöm
2012. máj. 3. 20:53
 9/9 alaszka ***** válasza:
Jó a kérdés, én is ebben a dilemmában vagyok. 10 hónapos a babám, és éjjel számtalanszor kéri a cicit, van hogy reggel megszámolni sem tudom hányszor szopizott, nappal meg inkább ivás gyanánt használja, vagy "kedélyjavítónak". Maximálisan a hosszú szoptatás híve vagyok, viszont én is most jutottam el arra a pontra, hogy nekem már nem jó, fáj, fáradt vagyok, stb. És úgy gondolom neki már ez úgysem táplálék, tehát ha a lelki részét tudom másképp pótolni, akkor el lehet venni tőle, de még én se szántam el magam igazán, van hogy éjel próbálkozom simogatással visszaaltatni, de nem sok sikerrel, mindig oda jutunk, hogy mérges ordításba kezd, ami felébreszti az egész családot, így mindig megkapja a cicit végül...A nappalt még nem is bánom annyira, meg akkor könnyen el lehet terelni a figyelmét, de az éjjel kikészít. Mindenkinek jobb lenne, ha aludnánk...
2012. máj. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!