Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy lehet az éjszakai tejterm...

Hogy lehet az éjszakai tejtermelést leállítani úgy, hogy az ne menjen a nappali mennyiség rovására?

Figyelt kérdés
Elkezdtem úgy ahogy javasolták,hogy éjjel csak annyit fejjek,hogy megkönnyebbüljön,na ennek az lett az eredménye,hogy ma pótolnom kellett tápszerrel.(lefejtem és csak 100 volt,az eddigi 130 helyett bennük) Ugye még visszaáll napközben? És mivel a baba már nem kel éjjel,azt viszont jó lenne megszüntetni.De nem így...
2010. júl. 10. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
ne fejd amelled ennyi...a tej termelődése pedig a baba igényeihez fog igazodni..én sosem fejtem..se éjjel se nappal...illetve csak az első 2 héten...utána beállta pici igényére,sosem volt gyulladásom..és mindíg jól lakott..most 7 hónapos...
2010. júl. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A kérdés nem az volt,hogy fejjek-e! Fejek! A babám nem szopik,de tejet kap már 11 hetes és ez így is marad.A kérdés:Hogy lehet az éjszakai tejtermelést leállítani úgy, hogy az ne menjen a nappali mennyiség rovására? Ha éjjel nem fejek,akkor felkelek arra,hogy majd szét durran a cicim,fáj,és folyik belőle a tej.Szóval ezt szeretném megszüntetni,nem a fejést!
2010. júl. 10. 21:16
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Kedves kérdező! Nem kell a jószándékkal válaszolónak nekiesni akkor, amikor nem pontosan teszed fel a kérdést.

Nem derült ki, hogy nem szopik a babád és emiatt kell fejned.

2010. júl. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A kérdés továbbra is:Hogy lehet az éjszakai tejtermelést leállítani úgy, hogy az ne menjen a nappali mennyiség rovására?

Klassz lenne,ha erre is kaphatnék választ!Előre is köszi!

2010. júl. 10. 21:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Pár nap alatt visszaáll a kereslet-kínálat. Csak 2-3 napig lesz kevesebb a tej, ha éjjel nem vagy csak annyit fejsz, hogy ne fájjon a melled. Ugyanúgy működik, mint a szaporítás...
2010. júl. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi.Akkor folytatom ezt a módszert,remélem nem lesz baj belőle,mert elég sokat küzdöttem,hogy kitartson idáig,és jó lenne még egy ideig tejcsiznie..
2010. júl. 10. 22:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nagyon sok tejem van, és már meguntam az éjszakai fejést, ezért én úgy csinálom kb. 7 hónapja, hogy este 11-kor lefejem a mellem és utána reggel 6-kor. Pár napig nagyon feszített, használtam sokáig melltartóbetétet, aztán beállt, hogy éjszaka nem termelődött annyi. Így reggel és este is lefejek 2-2 dl-t. Emellett szopizik a lányom.

Remélem tudtam segíteni.

2010. júl. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!