Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt már valakivel higy...

Évi.e kérdése:

Volt már valakivel higy később jött meg a ciciben a tej? Kedden 2019. Július 23-án született meg a kisfiam császármetszéssel. Ahogy kézhez kaptam (másnap) azonnal elkzedtem szoptatni, de nincs tejem még most sem.

Figyelt kérdés
Valamennyi van, de nem elég neki, folyton sír. Már néha muszáj vagyok pótolni neki. Volt már ezzel valaki így? Még varhatunk arra hogy lesz elegendő tej és anytejes baba lesz?

2019. júl. 27. 15:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Próbáld meg ülve a hónaljtartást, új csatornákat tudsz vele megnyitni
2019. júl. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én is császarral szültem. A kicsim inkubátorban volt első pár nap, úgyhogy nem bírtam szoptatni. Kb.2 nap múlva indult meg a tejcsi. Avent kézi mellszívót használtam, akármilyen kíméletes, nagyon fájt a mellbimbóm, sírással indítottam a fejést minden alkalommal, de kb. 1 hét alatt beedződött és már nem fáj kicsit sem.Lansinoh bimbóvédőkrémet használtam, ajanlom neked is. 3 hetes volt a kicsi mire rákapott a cicire, addig fejnem kellett. Türelem és kitartás!
2019. júl. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Akkor tényleg kitartás kérdése is. Nem adjuk fel. A tápszert minden etetés után adod neki kanállal? Elég nehezen fogadja nálunk, de próbálkozunk.

Szoptatás előtt / után méritek a súlyát, hogy tudjátok mennyit evett?

2019. júl. 28. 05:43
 14/17 anonim ***** válasza:
54%
Szia! Én nem császárral szültem, de 4650 gramm volt a fiam - és folyton éhes. Úgy engedtek haza a kórházból, hogy váltottunk ki tápszert. Napközben minden jó volt, este nem aludt el, végtelenségig cicizett, majd teljesen kiborult, sírt, hisztizett. Akkor adtunk neki tápszert és 10 perc múlva már aludt is. A 10. estén aludt el először cicivel, szépen, tápszer nélkül. Soha többé nem kapott. Mikor szoptattam, telefonnal, fülessel filmet néztem közben. Nagyon sokat bújtunk így minden nap, irtó kényelmes volt.
2019. júl. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szia, mi újság?
2019. szept. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok! :) 2,5 hónapos a fiam és 100% anyatejes. 😊 Nagyon örülök, hogy kitartottam, már kB 6 hét után teljesen elég volt a tejcsi neki. 😊
2019. okt. 9. 18:55
 17/17 anonim ***** válasza:
Az szuper!
2019. okt. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!