Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 35 hetesen menstruációs...

35 hetesen menstruációs görcsök rendszertelenül, feszítő derék fájás, haskeményedés normális?

Figyelt kérdés

Második napja van ez,ha fekszem úgy érzem többször keményedik.A megnézium csak enyhíti,de nem múlik el.A baba nagyon sokat mozog kinyomja magát fészkelődik ez nyugtat meg.Jővőhéten lesz NST és ultrahang is.30 hetes vizsgálatokon minden rendben volt,zárt méhszáj.

A védőnőnél voltam 33 hetesen azt mondta még nem kéne jóslóknak lenniük szedjek magnéziu ot.

Szerintetek normális mind amit érzek és ráér jövőhéten ha megyek a vizsgálatokra,vagy menjek hamarabb?


2019. aug. 6. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Mar 33 hetesen is siman lehetnek joslok...
2019. aug. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ismerősök szerint is hülyeséget mondott a védőnő. A lábam az vizesedik de nem vészes nem is fáj a vérnyomásom tökéletes fehérje nincs a vizeletben,de a védőnőnek nem tetszik a vizesedés és azt mondta nehogy toxémia legyen, nagyon megijesztett ezzel,még a kiskönyvbe is beírta hogy toxémia megelőzése.De mások szerint ez is hülyeség és én is ezt olvasom....
2019. aug. 6. 08:59
 3/5 anonim ***** válasza:
20.héttől voltak jóslóim, szoval a védőnő nem tudja, mit beszél. Nekem eltartott vegig.
2019. aug. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezek a görcsök derékfájás haskeményedés elég sűrűn van,ez mind normális?
2019. aug. 6. 09:52
 5/5 khniki ***** válasza:
Nekem kb. egy hónapja rendszeresen keményedik a hasam. Pedig szedek napi 4 Magnerotot. Ilyenkor testhelyzetet kell változtatni, mert nem jó a méh vérellátása, azért keményedik. Viszont a mensi szerű görcs...annak mondjuk még korai szerintem, az jósló fájás. Nekem egyszer volt csak. Ha többször előfordulna, beszélnék az orvossal.
2019. aug. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!